Blue Mosaic Glass Tejzanor Aroma Diffuser

Blue Mosaic Glass Tejzanor Aroma Diffuser

Përshkrim i shkurtër:

Sherbet ajrin, hequr papastërtitë dhe për të krijuar një atmosferë të qetë me këtë Blue qelqi mozaik tejzanor Aroma Diffuser. Vajra parimet e tij u përhap një parfum qetësues për të ndezur shqisat. Vendi diffuser në dhomën tuaj meditim të ndjehen rejuvenated menjëherë. Details si më poshtë: Njësia nr.:ODMF17-092002 Box Size:L17.2 * W17.2 * H22.5cm Madhësia produkt Dia: D13.7 * H14.1cm Pesha:0.68kg material:Kapaciteti qelqi:120fuqia ml: 7W tensionit Input:100-240V,50HZ / 60Hz,0.15Një tension OutpVt:24V-0.35A Base: Blac ...

 

 • FOB Çmimi: SHBA $0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C,D / A,D / P,T / T
 • Detail Product

  Sherbet ajrin, hequr papastërtitë dhe për të krijuar një atmosferë të qetë me këtë Blue qelqi mozaik tejzanor Aroma Diffuser. Vajra parimet e tij u përhap një parfum qetësues për të ndezur shqisat. Vendi diffuser në dhomën tuaj meditim të ndjehen rejuvenated menjëherë.

  Details si më poshtë:

  Njësia nr.:ODMF17-092002
  Box Size:L17.2 * W17.2 * H22.5cm
  Madhësia produkt Dia: D13.7 * H14.1cm
  peshë:0.68kg
  material:gotë
  kapacitet:120ml
  pushtet: 7W
  tensionit input:100-240V,50HZ / 60Hz,0.15A
  tensionit të prodhimit:24V-0.35A
  bazë: baza e zezë dhe e zezë teli me ngjyra(1.5m) Mist Generated: 20-30ML / 1h
  mbulim: 16-20 metra katrorë
  Best / Heat Mist: ftohtë ;Run Time (i vazhdueshëm): 4run Kohaime (përhershme) : 8h
  Button Funksioni: 1ST shtytje: mjegull e vazhdueshme, 2nd shtytje: mjegull përhershme; 3rd shtytje: kthehet njësisë off ;Pika vaj :1-2 ;LED: dritë të ngrohtë të verdhë
  duke përfshirë:
  1formë qelqi art pc(D13.7 * H14.1cm) ,1përshtatës pc, 1pc filxhan matës(60ml)D5.2 * H5.0cm, 1pc A4 udhëzim madhësia manual.
  paketë: 3 shtresa kuti valëzuar me polisterol.
  tejzanor diffuser
  tejzanor diffuser amazon
  diffuser tejzanor për vajra esenciale
  vaj tejzanor diffuser

  Related Products

  kontaktSHBA

  hetimpër çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

  Të funditLajme

  • 2018 luftimet

   Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

  • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

   sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...