0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Shpërndarës aromash tejzanor i xhamit mozaik blu

Shpërndarës aromash tejzanor i xhamit mozaik blu

Përshkrim i shkurtër:

Hidratoni ajrin, hiqni papastërtitë dhe krijoni një atmosferë qetësie me këtë shpërndarës aromash tejzanor me xham blu mozaik. Vajrat esencialë të tij përhapin një aromë qetësuese për të trazuar shqisat. Vendoseni difuzerin në dhomën tuaj të meditimit për t'u ndjerë të përtërirë menjëherë. Detajet si më poshtë: Numri i artikullit:ODMF17-092002 Madhësia e kutisë:L17.2*W17.2*H22.5cm madhësia e produktit Dia:D13.7*H14.1cm Pesha:0.68kg materiali:kapaciteti qelqi: fuqia 120ml: Fuqia hyrëse 7W Tensioni:100-240V,50HZ/60HZ,0.15A Tensioni i daljes:24V-0.35A Baza: blac...

 • Minimumi i sasisë së porosisë: 1000 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: Copë 10000 / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, T / T
 • Produkt Detail

  Hidratoni ajrin, hiqni papastërtitë dhe krijoni një atmosferë qetësie me këtë shpërndarës aromash tejzanor me xham blu mozaik. Vajrat esencialë të tij përhapin një aromë qetësuese për të trazuar shqisat. Vendoseni difuzerin në dhomën tuaj të meditimit për t'u ndjerë të përtërirë menjëherë.

  Detajet si më poshtë:

  Nr. I sendit.: ODMF17-092002
  Madhësia e Kutisë: L17.2 * W17.2 * H22.5cm
  madhësia e produktit Dia : D13.7 * H14.1cm
  Pesha: 0.68kg
  materiali: qelqi
  kapaciteti: 120ml
  fuqia: 7W
  Input voltage:100-240V,50HZ/60HZ,0.15A
  Tensioni i daljes: 24V-0.35A
  Baza: baza e zezë dhe tela me ngjyrë të zezë (1.5 m) Mjegull e krijuar: 20-30 ml / 1 orë
  Mbulimi: 16-20 metra katrorë
  Mjegull për ftohje/nxehtësi: ftohtë; Koha e funksionimit (e vazhdueshme): 4 orë; Koha e funksionimit (me ndërprerje) :8 orë
  Funksioni i butonit: Shtytje 1ST: mjegull e vazhdueshme, shtytje e dytë: mjegull me ndërprerje; Shtytja e tretë: fiket njësinë ;pika vaji:2-3;LED:dritë e verdhë e ngrohtë
  duke përfshirë:
  1pc formë xhami arti (D13.7*H14.1cm), 1pc përshtatës, 1pc kupë matëse (60ml)D5.2*H5.0cm, manual udhëzimi 1pc madhësia A4.
  Paketimi: Kuti e valëzuar 3 shtresa me stiropor.
  shpërndarës tejzanor
  tejzanor difuzori amazon
  shpërndarës tejzanor për vajrat thelbësore
  vaj shpërndarës tejzanor

  Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email