Blue Mosaic Glass Aroma Diffuser

Blue Mosaic Glass Aroma Diffuser

Përshkrim i shkurtër:

Gëzojnë përvojën e fundit Aromatherapy me të gëzojnë përvojën e fundit Aromatherapy me Aromatherapy Diffuser Lotus Rose Gold tejzanor. Mundësuar nga një kabllo të energjisë (përfshirë), dizajn elegant Ky sy-infektues qelqi diffuser e bën të përsosur për çdo dhomë. Kjo diffuser tejzanor Aromatherapy do t'ju lejojë të përhapur vajra esencial tuaj të preferuar në tavolinën tuaj, nga ana juaj krevat ose ndonjë hapësirë ​​tjetër të vogël. Përmban dy settings Niveli mjegull Runs 4-6 orë (Ora Run ndryshon dep ...

 

 • FOB Çmimi: SHBA $0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C,D / A,D / P,T / T
 • Detail Product

  Gëzojnë përvojën e fundit Aromatherapy me të gëzojnë përvojën e fundit Aromatherapy me Aromatherapy Diffuser Lotus Rose Gold tejzanor. Mundësuar nga një kabllo të energjisë (përfshirë), dizajn elegant Ky sy-infektues qelqi diffuser e bën të përsosur për çdo dhomë. Kjo diffuser tejzanor Aromatherapy do t'ju lejojë të përhapur vajra esencial tuaj të preferuar në tavolinën tuaj, nga ana juaj krevat ose ndonjë hapësirë ​​tjetër të vogël.

  Features

  • Dy settings Niveli mjegull
  • shkon 4-6 orë (Ora Run ndryshon në varësi të përcaktimit mjegull përdoren)
  • Moisturize dhe rifreskoni cilësinë e ajrit me ftohje mjegull
  • Përdor teknologji të përparuar tejzanor dhe një dizajn elegant

  Diffuser punon duke përdorur teknologji tejzanor për të prishur ujë dhe vajra esenciale / Aroma blends në mikro-grimca jashtëzakonisht gjobë, përhapur aromë në ajër si mjegull pa ngrohje.

  Njësia nr.:ODMF16-072107
  Box Size: L17.2 * W17.2 * H22.5cm
  peshë:0.9kg
  kapacitet:120ml
  pushtet: 7W
  tensionit input:100-240V,50HZ / 60Hz,0.15A
  tensionit të prodhimit:24V-0.35A
  material: gotë
  Best / Heat Mist:i ftohtë
  Button Funksioni: 1ST shtytje: mjegull e vazhdueshme, 2nd shtytje: mjegull përhershme; 3rd shtytje: kthehet njësisë off
  Pika vaj :1-2
  LED: dritë të ngrohtë të verdhë
  duke përfshirë:
  1pc formë qelqi mozaik(D14.5 * H14.1cm), 1përshtatës pc (length150cm tela), 1filxhan pc matëse (Size:D5.2 * H4.9CM;kapacitet:60ml), 1pc A4 udhëzim madhësia fletë.
  paketë: 3-shtresë kuti corrugated me shtypjen CMYK dhe polistirol poroz futur

  Blue Mosaic Glass Aroma Diffuser

  TOP 1 Aroma Diffuser Factory: Projektimi Outstanding &Prodhimi Co, Ltd.

  certifikatat

  CE, RoHS, PSE, ETL,FCC, etj. Çdo certifikata të tjera, nëse keni nevojë

  tregjet kryesore

  Amerikë, Evropë, Australi, Lindja e Mesme, dhe Azinë Juglindore, e gjithë bota

  Avantazhet Fabrika

  Projektimi Outstanding–10 Produkte të reja në javë.

  Shërbimi Outstanding–Customer parë,24 orë shërbim në internet,ju mund të na kontaktoni në çdo kohë:

  cathy @ outstandingdm.com   Tel: +86 186 21693186

  Quality Outstanding:100% inspektimit për të gjitha mallrat

  Ekipi Outstanding:"Koha është flori", për ju dhe për ne.  ne kemi ekip profesional për të mbështetur ju.

  Ne jemi i vetmi që mund të ju jap pesë shërbimi ndaj klientit STAR.  shitjet e tuaja do të rritet me 30%-50% duke punuar me OUTSTNADING DESIGN

   Është e pamundur NOTHING.  JUST dërgoni hetim, NE do të bëjmë çmos për të mbështetur ju.  

  përparësi shquar

  One stop për të blerë të gjitha pika aromën, të kursyer kohë dhe për të kursyer para për ju. Me mbështetjen tonë të fortë, biznesi juaj do të rritet me 50% në vit.

   

  Q1. A jeni një prodhues ose një kompani tregtare?

  Ne jemi një prodhues, duke siguruar OEM & shërbimit ODM.

   

  Q2.Are produktet tuaja në përputhje me standardet tona?

  Prodhimet tona mund të kalojë testimin si ju kërkojnë, p.sh.: CE, RoHS, PSE, ETL,FCC, MSDS, etj.

   

  Q3. Çfarë’ moq e produktit tuaj?

  1-20-50-200-500-1000-2000-3000-5000-10000-20000 copë varet madhësi të ndryshme ,artikull, projektimit dhe procesin e. sasi të vogël janë të pranueshme, pls dërgoni kërkesën për më shumë detaje

   

  Q4. Janë produkte të dizajnuara nga ekipi tuaj?

  Produkti ynë është unik, ne kemi një ekip profesional të projektimit dhe dizajne të reja të dalë çdo javë.  Ne gjithashtu mund të bëjë dizajn OEM. Ne mund të dërgoni dizajn të ri shumë javë.

   

  Q5. A është në rregull për të shtypur logon e mia?

  Pls dërgoni artwork tuaj me ne, ne mund të bëjë atë. Ne mund të mbështesim për ta bërë atë në sasi të vogël e rendit. Filloni nga 50-100-500-1000pcs

   

  Q6.What është data e dorëzimit për një mostër?

  1-3 ditë për produktin ekzistues;

  7-10-15ditë për OEM dizajn klientit. Ne mund të kontrolloni rast pas rasti.

   

  Q7.How shumë aromë që ju keni

  Ne kemi punuar me DROM, SYMRISE, GIVAUDAN, ROBERTET.

  Ne kemi 2000 aromë të ndryshme për zgjedhjen.

  Besting Emri aromë: Rose, livando, jasemi, qelibar, vanilje, Sweet Cheries, oqean, Lulezim portokallte…

   

  Q8. Po në lidhje me pas shitjes shërbimi?

  24orë online, ne kemi profesional pas-shitjes departament. Ndonje problem, vetëm të na kontaktoni.  Related Products

  kontaktSHBA

  hetimpër çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

  Të funditLajme

  • 2018 luftimet

   Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

  • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

   sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...