0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Përhapës aromash tejzanor me bambu

Përhapës aromash tejzanor me bambu

Përshkrim i shkurtër:

Gëzoni përvojën përfundimtare të aromaterapisë me Bamboo Ultrasonic Aroma Diffuser. Mundësuar nga një kabllo elektrike (përfshirë), dizajni elegant i këtij difuzori të vogël e bën atë perfekt për çdo dhomë. Ky shpërndarës tejzanor i aromaterapisë do t'ju lejojë të shpërndani vajrat tuaj thelbësorë të preferuar në tryezën tuaj, pranë shtratit tuaj ose ndonjë hapësire tjetër të vogël. Karakteristikat Cilësimet e mjegullës në dy nivele Shkon 4-6 orë (Koha e ekzekutimit ndryshon në varësi të vendosjes së mjegullës së përdorur) Lagni dhe freskoni cilësinë e ajrit me ftohje ...

 

 • FOB Çmimi: 0.5 - 9,999 dollarë amerikanë / Copë
 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: Copë 10000 / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Produkt Detail

  |

  përvojë aromatherapy me Bamboo Ultrasonic Aroma Diffuser. Mundësuar nga një kabllo elektrike (përfshirë), dizajni elegant i këtij difuzori të vogël e bën atë perfekt për çdo dhomë. Ky shpërndarës tejzanor i aromaterapisë do t'ju lejojë të shpërndani vajrat tuaj thelbësorë të preferuar në tryezën tuaj, pranë shtratit tuaj ose ndonjë hapësire tjetër të vogël.

  karakteristika

  • Cilësimet e mjegullës në dy nivele
  • Ekzekuton 4-6 orë (Koha e ekzekutimit ndryshon në varësi të vendosjes së mjegullës së përdorur)
  • Lagni dhe rifreskoni cilësinë e ajrit me mjegullën e ftohjes
  • Përdor teknologjinë e përparuar tejzanor dhe një dizajn elegant
  • Diffuser punon duke përdorur teknologjinë tejzanor për të thyer ujin dhe Vajrat Thelbësore / Përzierjet e aromës në mikro-grimca jashtëzakonisht të imta, duke shpërndarë aromën në ajër si mjegull pa nxehtësi.


  rishikime të shpërndarësit dhe lagështuesit të aromës tejzanor
  tejzanor aromë përhapës dhe lagështues me 2 vajra aromatike
  tejzanor aromë përhapës ebay
  Malajzia shpërndarëse e aromës tejzanor
  manual tejzanor për shpërndarjen e aromës
  tejzanor aromë përhapës muji
  tejzanor aromë diffuser uk

  Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email