Automatike aroma diffuser me dizajn druri

Automatike aroma diffuser me dizajn druri

Përshkrim i shkurtër:

Gëzojnë përvojën e fundit Aromatherapy me të  Ndryshe Fragrance Gold tejzanor Aromatherapy Diffuser.Add ujë dhe disa pika vaj esencial për të menjëherë parfum deri dhomë.

 

dridhje tejzanor për të krijuar mjegull finer. Të punojnë edhe si një humidifier. Automatikisht pres kur uji të ulët. Për lehtësim alergji, shtoni disa pika të eukalipt ose nenexhik vaj esencial

 • FOB Çmimi:SHBA $0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia:100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia:10000 Copë / copë në muaj
 • port:Shenzhen
 • Kushtet e pagesës:L / C,D / A,D / P,T / T

Detail Product

Njësia nr.:ODMF15-100832
madhësia Box:L14.5 * W14.5 * H25cm 
peshë: 0.33kgwater:100mlpower: 7W
tensionit input:100-240V,50HZ / 60Hz,0.15A
tensionit të prodhimit:24V-0.35A
duke përfshirë: 1pc aroma mjegull diffuser (D9.5 * H13.3cm), formë mbuluar me brymë qelqi(D8.8cm * H9.8cm) me bazë plastike & zë,1përshtatës pc, 1pc filxhan matës, 1pc A4 udhëzim madhësia fletë.
paketë: 3 avokat  kuti corrugated me futur letër.
diffuser automatike aroma

Related Products

kontaktSHBA

hetimpër çmimore

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

Të funditLajme

 • 2018 luftimet

  Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

 • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

  sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...