Art Glass Tejzanor Aromatherapy Diffuser

Art Glass Tejzanor Aromatherapy Diffuser

Përshkrim i shkurtër:

përshkrim i produktit  Fabrika Shanghai Remote Control Air rondele Humidifier Aroma Diffuser 120ml vaj esencial White Glass Humidifier   Produkti aplikohet për dhomë Living,Yoga Room,dhomë gjumi,dhomë SPA,çdo vend që ju dëshironi mund të përdoret,gëzojnë veten dhe jetën…..         Pse Zgjidhni Us TOP 1 Aroma Diffuser Factory: Projektimi Outstanding &Prodhimi Co, Ltd. Kontaktoni Fabrika jonë: lucy @ outstandingdm.com & Tel: +86 186 21693186 certifikatat CE, RoHS,...

 

 • FOB Çmimi: SHBA $0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C,D / A,D / P,T / T
 • Detail Product

  përshkrim i produktit

   Fabrika Shanghai Remote Control Air rondele Humidifier Aroma Diffuser 120ml vaj esencial White Glass Humidifier

  Produkti aplikohet për dhomë Living,Yoga Room,dhomë gjumi,dhomë SPA,çdo vend që ju dëshironi mund të përdoret,gëzojnë veten dhe jetën…..


  pse na zgjodhet ne

  TOP 1 Aroma Diffuser Factory: Projektimi Outstanding &Prodhimi Co, Ltd.

  Kontaktoni Fabrika jonë: lucy @ outstandingdm.com & Tel: +86 186 21693186

  certifikatat

  CE, RoHS, PSE, ETL,FCC, etj. Çdo certifikata të tjera, nëse keni nevojë

  tregjet kryesore

  Amerikë, Evropë, Australi, Lindja e Mesme, dhe Azinë Juglindore, e gjithë bota

  Avantazhet Fabrika

  Projektimi Outstanding–10 Produkte të reja në javë.

  Shërbimi Outstanding–Customer parë,24 orë shërbim në internet,ju mund të na kontaktoni në çdo kohë:

  lucy @ outstandingdm.com

  Quality Outstanding:100% inspektimit për të gjitha mallrat

  Ekipi Outstanding:"Koha është flori", për ju dhe për ne.  ne kemi ekip profesional për të mbështetur ju.

  ,

  0ur Certificate

  Produktet tona mund të kalojë testings si ju kërkojnë, p.sh.: CE, RoHS, PSE, ETL,FCC, etj

  paketim & Shipping

   paketim: 3 punoj kuti corrugated me polisterol brenda dhe kjo mund të parandaluar thyerje.

  Shipping:Për sasi të vogël e rendit:ajo mund të anijeve sa më shpejt të jetë e mundur;

         Për sasi të mëdha rendit:25-45 ditë pas qëllim konfirmuar.

  transport: Derë më derë;Drop anijeve;Transport ajror;transporti detar.

  designers tona vet mund të ofrojë lirisht dizajn në të dy kuti paketimit dhe produkteve.

  Nëse dëshironi më shumë, Pls shërbimit fabrikë thirrje linjë:+86 18621693186

  FAQ

  FAQ

  Ne jemi i vetmi që mund të ju jap pesë shërbimi ndaj klientit STAR.  shitjet e tuaja do të rritet me 30%-50% duke punuar me OUTSTNADING DESIGN

   Është e pamundur NOTHING.  JUST dërgoni hetim, NE do të bëjmë çmos për të mbështetur ju.  

  Q1. A jeni një prodhues ose një kompani tregtare?

  Ne jemi një prodhues, duke siguruar OEM & shërbimit ODM.

   

  Q2.Are produktet tuaja në përputhje me standardet tona?

  Prodhimet tona mund të kalojë testimin si ju kërkojnë, p.sh.: CE, RoHS, PSE, ETL,FCC, MSDS, etj.

   

  Q3. Çfarë’ moq e produktit tuaj?

  1-20-50-200-500-1000-2000-3000-5000-10000-20000 copë varet madhësi të ndryshme ,artikull, projektimit dhe procesin e. sasi të vogël janë të pranueshme, pls dërgoni kërkesën për më shumë detaje

   

  Q4. Janë produkte të dizajnuara nga ekipi tuaj?

  Produkti ynë është unik, ne kemi një ekip profesional të projektimit dhe dizajne të reja të dalë çdo javë.  Ne gjithashtu mund të bëjë dizajn OEM. Ne mund të dërgoni dizajn të ri shumë javë.

   

  Q5. A është në rregull për të shtypur logon e mia & përdorni artwork tuaj?

  Pls dërgoni artwork tuaj me ne, ne mund të bëjë atë. Ne mund të mbështesim për ta bërë atë në sasi të vogël e rendit. Filloni nga 50-100-500-1000pcs (kostoja do të jenë të ndryshme bazuar në sasi të ndryshme)

   

  Q6. Cila është data e dorëzimit për një mostër?

  1-3 ditë për produktin ekzistues;

  7-10-15ditë për OEM dizajn klientit. Ne mund të kontrolloni rast pas rasti.

   

  Q7.How shumë aromë që ju keni?

  Ne kemi punuar me DROM, SYMRISE, GIVAUDAN, ROBERTET.

  Ne kemi 2000 aromë të ndryshme për zgjedhjen.

  Besting Emri aromë: Rose, livando, jasemi, qelibar, vanilje, Sweet Cheries, oqean, Lulezim portokallte…

   

  Q8. Po në lidhje me pas shitjes shërbimi?

  24orë online, ne kemi profesional pas-shitjes departament. Ndonje problem, vetëm të na kontaktoni.  diffuser tejzanor Aromatherapy vajra esenciale për atomizer ajrit në shtëpi
  tejzanor komente diffuser Aromatherapy
  Aromatherapy tejzanor diffuser troubleshooting
  Aromatherapy tejzanor diffuser shumicë
  tejzanor Aromatherapy diffuser / humidifier

  Related Products

  kontaktSHBA

  hetimpër çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

  Të funditLajme

  • 2018 luftimet

   Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

  • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

   sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...