0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Difuzer aromash prej xhami arti 120ML

Difuzer aromash prej xhami arti 120ML

Përshkrim i shkurtër:

i Remote Control Air Washer Humidifier Aroma Diffuser 120ml Essential Oil White Glass Humidifier   The product apply to Living room,Yoga Room,Bedroom,SPA room,any place you like can be used,enjoy yourself and life…..       TOP 1 Aroma Diffuser Factory: Outstanding Design &Manufacture Co.,Ltd

Produkt Detail

 

Dizajn i ri  Humidifier Aroma Diffuser 120ml Essential Oil White Glass Humidifier

 

TOP 1 Fabrika e shpërndarjes së aromës: Projektimi dhe Prodhimi i Shquar i Co, Ltd

Kontaktoni fabrikën tonë: lucy @ greatdm.com & Tel: +86 186 21693186

Certifikata

CE, RoHS, PSE, ETL, FCC, etj. Çdo çertifikatë tjetër nëse keni nevojë

Tregjet kryesore

Amerika, Evropa, Australia, Lindja e Mesme dhe Azia Juglindore, në të gjithë botën

Avantazhet e fabrikës

Dizajn i jashtëzakonshëm–10 produkte të reja në javë.

Shërbimi i Shquar–Së pari klient, shërbim 24 orë në internet, mund të na kontaktoni në çdo kohë:

lucy @ jashtëzakonshme.com

Cilësia e jashtëzakonshme:100% inspektim për të gjitha mallrat

Ekipi i shquar:"Koha është ari" për ju dhe për ne. ne kemi një ekip profesional për t'ju mbështetur.Na Kontaktoni

Produkte te ndryshme

Numri telefonit Email