Aroma Natyrore Reed Oil Diffuser me shkopinj Reed bastun prej palme kacavjerrëse

Aroma Natyrore Reed Oil Diffuser me shkopinj Reed bastun prej palme kacavjerrëse

Përshkrim i shkurtër:

I përbërë nga cilësi të lartë qelqi projektuar me një lule elegante porcelani, një diçka të vogël është shtuar për të zbukuruar atë. Të gjitha scents Chando janë në dispozicion në rimbushjet, për të mbushëse ose të ndryshojë aromë si zgjedhjen tuaj. Ajo është rritur në paketimin e saj të bukur , e madhe për një dhuratë për miqtë, familjare ose biznesi bashkëpunëtorët për çdo rast.

 

 • FOB Çmimi: SHBA $0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C,D / A,D / P,T / T
 • Detail Product

  I përbërë nga cilësi të lartë qelqi projektuar me një lule elegante porcelani, një diçka të vogël është shtuar për të zbukuruar atë.

  Të gjitha scents Chando janë në dispozicion në rimbushjet, për të mbushëse ose të ndryshojë aromë si zgjedhjen tuaj.

  Ajo është rritur në paketimin e saj të bukur , e madhe për një dhuratë për miqtë, familjare ose biznesi bashkëpunëtorët për çdo rast.  maroken u rrit diffuser
  mal u rrit diffuser
  rrit diffuser
  u rrit diffuser nuk punon
  naftës u rrit diffuser
  naftës u rrit diffuser të anijeve të lirë
  rrit diffuser rimbushje
  u rrit diffuser gjallë i ri
  Kompania white rose diffuser
  qiri yankee rrit diffuser

  Related Products

  kontaktSHBA

  hetimpër çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

  Të funditLajme

  • 2018 luftimet

   Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

  • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

   sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...