0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Përhapës aromash tejzanor qelqi qelibar

Përhapës aromash tejzanor qelqi qelibar

Përshkrim i shkurtër:

Modaliteti i dritës më të ngrohtë Safety Siguria automatike Ope Funksionimi i vazhdueshëm dhe me ndërprerje. 

Outstanding është një nga liderët e tregut për biznesin e produkteve të lidhura me shpërndarësin e frangranisë në Kinë që nga viti 1999, si qiri dhe shpërndarës, me 3 fabrikat tona 500 punëtorë dhe më shumë se 30000 dizajne.

 

 • FOB Çmimi: 0.5 - 9,999 dollarë amerikanë / Copë
 • Minimumi i sasisë së porosisë: 200 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: 10000 copë / copë në javë
 • Port: Shangai ose Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Produkt Detail

   

  Nr. I artikullit. :ODMF15-101029Kutia

  madhësia: L14.5 * W14.5 * H25cm 

  Pesha: 0.49kg ujë: 60ml

  fuqia: 12W

  Input voltage:100-240V,50HZ/60HZ,0.15A

  Tensioni i daljes: 24V-0.35A

  Përfshihen: formë xhami 1 copë (D9.2 * H12.6cm) me plating (shtypje ari) dhe shtypje lazer, përshtatës 1 copë, filxhan matës 1 copë, fletë udhëzimi madhësi 1 copë A4.

  Paketimi: Kuti valëzuar me 3 shtresa me futje letre  Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email