0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

makinë shpërndarëse ajri

makinë shpërndarëse ajri

Përshkrim i shkurtër:

Shpërndarësi i aromës në makinë Thjesht mbërtheni Diffuserin e Vajit Thelbësor në një shfryn dhe lëreni të shkojë në punë. Mbani daljen e makinës tuaj në dispozicion për karikuesin tuaj të telefonit ose pajisje të tjera të lëvizshme.

 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: 10000 Copë / Copë në javë
 • Port: Shangai ose Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, T / T
 • Produkt Detail

  Nr i artikullit.: ODMF15-040221-1

  Madhësia e kutisë: L9.0 * W5.8 * H9.0cm

  Pesha: 0.065kg

  Përfshihen: Lule qeramike 1 copë (L5.8 * W5.4 * H2.1cm) shpërndarës makine me kapëse (L1.5 * W1.5 * H3.2cm)

  Paketimi: 350g kuti letre me dritare PVC.  Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email