100% Lavender natyrën thelbësore të naftës

100% Lavender natyrën thelbësore të naftës

Përshkrim i shkurtër:

 Fabrika profesional: Ju gjeni furnizues të drejtë, shitjet e tuaja do të rritet 30%-50% duke punuar me OUTSTNADING DESIGN Nëse jeni të interesuar në produktet tona,pls na kontaktoni nga cathy @ outstandingdm.com Outstanding çmim,i shquar cilësisë dhe të papaguar shërbim.  24 orë shërbim në internet +86 18621693186     Mbarimi   mat / vulosje ari / color llak / galvanizuar / uritur… mund të personalizohet     material   shishe qelqi me vaj esencial     vëllim   5ml,10ml,...

 

 • FOB Çmimi: SHBA $0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C,D / A,D / P,T / T
 •  

  Detail Product

   Fabrika profesional:

  Ju gjeni furnizues të drejtë, shitjet e tuaja do të rritet 30%-50% duke punuar me OUTSTNADING DESIGN

  Nëse jeni të interesuar në produktet tona,pls na kontaktoni nga cathy @ outstandingdm.com

  Outstanding çmim,i shquar cilësisë dhe të papaguar shërbim.  24 orë shërbim në internet +86 18621693186

      Mbarimi

    mat / vulosje ari / color llak / galvanizuar / uritur… mund të personalizohet

      material

    shishe qelqi me vaj esencial

      vëllim

    5ml,10ml,15ml,20ml……ose përshtatur.

  Delivery Fast

    Derë më derë,rënie të anijeve,dërgesë ajrit,dërgesë detit, mund të plotësojnë asnjë nga      kërkesa juaj.

    mostër brenda 1-7days

    mallrave masive 25-45days

    aksioneve brenda 1 ditë

      Që të na

    Dërgo hetim për ne

    cathy @ outstandingdm.com

     me qëllim të vogla provë     shërbim

    Në qoftë se ju vetëm të filloni biznesin tuaj, Outstanding është zgjedhja juaj e parë.

  Ne mund të ofrojmë foto të lartë zgjidhje që ju mund të vënë në web faqen tuaj ASAP.  Ju mund të keni më shumë kohë në

  marketing dhe shitje side. Pls kontaktoni tani për detaje

   


  Më shumë Frgrance Zgjidh

  paketim & Shipping

  Pse na Chooes

  "Një shans për të dy ne"—Me përvojë të pasur, ne mund t'ju japin wth cilësi të lartë dhe shërbim të përkryer. 

  Projektimi Outstanding& Prodhuesi Co., Ltd    www.outstandingdm.com

  më i lartë 1 Aroma Diffuser Factory. Pls na kontaktoni: Lucy @ outstandingdm.com

  certifikatat CE, RoHS, PSE, ETL, FCC , etj
   tregjet kryesore Amerikë, Evropë, Australi, Lindja e Mesme dhe Azinë Juglindore
  Përparësitë Projektimi Outstanding 10 Produkte të reja në javë
   

  Shërbimi Outstanding

  24 shërbimi ndaj klientit orë, ju mund të na kontaktoni në çdo kohë: alice @ outstandingdm.com
  Quality outstand Cilësia është shpirti i një ndërmarrje. Të gjitha produktet duhet të jenë të 100% inspektim
  Ekipi Outstanding Koha është e artë për ju dhe ne. Duke punuar me Outstanding, të bëjë çdo gjë më të lehtë

  Linja e rreptë të prodhimit për të siguruar një produkt me cilësi hiah, sevice më të mirë,

  qiri të ndryshme aromatike përfunduar artwork , zgjedhje të ndryshme për ju.

   

  OEM / ODM  Sherbime                                                                         

  1. kërkesat Merre: Shërbimi ynë fillon këtu, kur ju të na tregoni se çfarë mendoni apo nevoja.

  2. Sugjerim dhe Konfirmimi: djemtë tanë teknike do të shqyrtojë kërkesën tuaj dhe të këshillojë zgjidhjen më të duhur dhe të konfirmoni me ju për vendimin përfundimtar.

  3. Kontrata Sign-up: pas konfirmimit me specifikimet e produktit, kontrata do të nënshkruhet.

  4. Mostra-marrje dhe Sign-up: Mostër do të zhvillohet me kërkesën tuaj dhe testuar në shtëpi në kohë të caktuar, pastaj do të dërgohet tek ju për konfirmim.

  5. File Standardizimi: Fotografi formale për produktin tuaj e kërkuar do të ndërtohet, përfshirë info teknologjisë dhe drejtim prodhimin.

  6. Prodhimit dhe QC: Skema PMC bërë për prodhimin në masë dhe çdo hapat QA nga materiale të procesit të produktit të përfunduar do të kryhet në mënyrë rigoroze nga QC.

  7. dorëzim: Nëse nuk është specifikuar logjistikës, mira logjistike reputacion ose bartës do të jetë zgjedhja jonë e parë për një shërbim të ofrimit të qetë.

  8. pas Shërbimit: studim gjithëpërfshirës do të dërgohet tek ju për të mbushur për përmirësim.  Oil Essential
  vajra esenciale ne linje
  Lavender vaj esencial
  vaj limon
  vajra natyrore esenciale

  Related Products

  kontaktSHBA

  hetimpër çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

  Të funditLajme

  • 2018 luftimet

   Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

  • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

   sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...