0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

7 Ngjyra e udhëhequr nga ndryshimi i ngjyrës Tifoz tejzanor i Aterapisë së Shpërndarjes

7 Ngjyra e udhëhequr nga ndryshimi i ngjyrës Tifoz tejzanor i Aterapisë së Shpërndarjes

Përshkrim i shkurtër:

Gëzoni përvojën përfundimtare të aromaterapisë me Përhapësin tejzanor të Atherapisë së Modelit të Mozaikut të Zi. Mundësuar nga një kabllo rryme (përfshirë), dizajni elegant i këtij shpërndarësi të vogël e bën atë perfekt për çdo dhomë. Ky shpërndarës tejzanor i aromaterapisë do t'ju lejojë të shpërndani vajrat tuaj thelbësorë të preferuar në tryezën tuaj, pranë shtratit tuaj ose ndonjë hapësire tjetër të vogël. Karakteristikat Cilësimet e mjegullës në dy nivele Shkon 4-6 orë (Koha e ekzekutimit ndryshon në varësi të vendosjes së mjegullës së përdorur) Lagni dhe rifreskoni ajrin q ...

 

 • FOB Çmimi: 0.5 - 9,999 dollarë amerikanë / Copë
 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: Copë 10000 / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Produkt Detail

  Gëzoni përvojën përfundimtare të aromaterapisë me Përhapësin tejzanor të Atherapisë së Modelit të Mozaikut të Zi. Mundësuar nga një kabllo rryme (përfshirë), dizajni elegant i këtij shpërndarësi të vogël e bën atë perfekt për çdo dhomë. Ky shpërndarës tejzanor i aromaterapisë do t'ju lejojë të shpërndani vajrat tuaj thelbësorë të preferuar në tryezën tuaj, pranë shtratit tuaj ose ndonjë hapësire tjetër të vogël.

  karakteristika

  • Cilësimet e mjegullës në dy nivele
  • Ekzekuton 4-6 orë (Koha e ekzekutimit ndryshon në varësi të vendosjes së mjegullës së përdorur)
  • Lagni dhe rifreskoni cilësinë e ajrit me mjegullën e ftohjes
  • Përdor teknologjinë e përparuar tejzanor dhe një dizajn elegant
  • Diffuser punon duke përdorur teknologjinë tejzanor për të thyer ujin dhe Vajrat Thelbësore / Përzierjet e aromës në mikro-grimca jashtëzakonisht të imta, duke shpërndarë aromën në ajër si mjegull pa nxehtësi.


  shpërndarës tejzanor
  tejzanor difuzori amazon
  tejzanor shpërndarës australia
  shpërndarës tejzanor për vajrat thelbësore
  shpërndarës tejzanor muji
  shpërndarës tejzanor nz
  vaj shpërndarës tejzanor
  rishikime të shpërndarësit tejzanor
  shpërndarës tejzanor uk
  shpërndarës tejzanor që jetojnë të rinj

  Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email