Dizajn Outstanding & Prodhimi Co, Ltd, është një kompani profesionale, për të prodhuar Aroma Diffuser, Reed Diffuser, Scented Candle, Oil Burner, llambë aromë, freshener Car, Room llak, qese, qeramike vazo, shishe qelqi dhe pajisje dekorative për shumë vite , ne jemi të vendosur në Shanghai, me transport të përshtatshëm dhe të burimeve të pasura. Kompania jonë mbulon 3,886 metra katrorë, ka objekte profesionale të tilla si Aging dhomën e testimit për aroma diffuser, makinë testimi vakum për të lëngshme. kapaciteti ynë një ditë, duke përfshirë: 4.200 grupe Aroma Diffuser;

Lexo më shumë

Produkte Featured

Arritje të reja

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Zemra

WhatsApp Online Chat !