фитил тример

фитил тример

Краток опис:

Точка бр.:ODMF15-040902 Тежина:0.089kg Вклучувајќи: 1pc метал фитил тример (L17.8 * * W5.7 H3.7cm) пакет: безбедно рефус пакет 100pcs / ЦТН / 41cm * 40cm * 32cm / 0.053CBM / N.W. / G.W.:8.9/10.5KG MOQ:1000 поставува ФОБ ШАНГАЈ USD2.99 / set OEM услугата може да биде прилагодено Испорака UPS / DHL / ЕМС / ТНТ / ФЕДЕКС, Со морето .Со воздух испорака време 40-60 дена по потврдена нарачка. рок на плаќање:40% депозит и избалансиран по факс документ од страна на ТТ. контактирајте со нас lucy@outstandingdm.com Телефон: 86-21-54726713 Mobile: 00 86-18621693186 Факс ...

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот

  Точка бр.:ODMF15-040902

  Тежина:0.089килограм

  Вклучувајќи:

  1компјутер метал фитил тример (L17.8 * * W5.7 H3.7cm)

  пакет: безбедно рефус пакет

  100компјутери / ЦТН / 41cm * 40cm * 32cm / 0.053CBM / N.W. / G.W.:8.9/10.5КИЛОГРАМ

  MOQ:1000 сетови

  ФОБ ШАНГАЈ USD2.99 / сет

  OEM Сервис може биде кориснички
  Испорака UPS-от / DHL / ЕМС / ТНТ / ФЕДЕКС, Со морето .Со воздух
  испорака време 40-60 дена по потврдена нарачка.

  рок на плаќање:40% депозит и избалансиран по факс документ од страна на ТТ.

  Контактирајте не

  lucy@outstandingdm.com

  телефон: 86-21-54726713

  Mobile: 00 86-18621693186

  Fax: 86-21-5169 8306  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...