Трговија на големо 100% парафински восок, восок, Соја восок Персоналните обичај стакло вотивни свеќи со мирис на настанот за Свадба Партија

Трговија на големо 100% парафински восок, восок, Соја восок Персоналните обичај стакло вотивни свеќи со мирис на настанот за Свадба Партија

Краток опис:

Точка no.:ODMF17-092040-5 Box Големина:L5.8 * * W5.8 H9cm Тежина:0.17kg Вклучувајќи: 1компјутер носителот сино стакло свеќа(D5.4 * H6.7cm) со налепница 1pc(L3.2cm * W3.2cm) и 100% парафински восок, 1компјутер дрвени капа(D5.4 * H0.8cm), восок тежина 70g со 3% мирис. пакување: 350картонска кутија g со CMYK печатење, со текстура финиш и полн мат слој, една лента UV слој

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот

  точка no.:ODMF17-092040-5
  кутија Големина:L5.8 * * W5.8 H9cm
  Тежина:0.17килограм
  Вклучувајќи:
  1компјутер носителот сино стакло свеќа(D5.4 * H6.7cm) со налепница 1pc(L3.2cm * W3.2cm) и 100% парафински восок, 1компјутер дрвени капа(D5.4 * H0.8cm), восок тежина 70g со 3% мирис.
  пакување: 350картонска кутија g со CMYK печатење, со текстура финиш и полн мат слој, една лента UV слој  свеќа
  мирис свеќа
  миризлива свеќа

  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...