Белата Керамички автомобил цвет етерични масла дифузор

Белата Керамички автомобил цвет етерични масла дифузор

Краток опис:

Арома дифузер во автомобил Едноставно клип на етерични масла дифузер на пропустливи, и нека одат на работа. Точка бр.:големина ODMF15-040226-1 кутија:L8.7 * * W5.6 H8.7cm Тежина:0.07kg Вклучувајќи: 1компјутер керамички цвет(L5.8 * * W5.4 H2.1cm) автомобил дифузер со бели клип(L1.5 * * W1.5 H3.2cm),1компјутер дрвени капа(L1.1cm * W1.1cm) пакување:350картонска кутија g со ПВЦ прозорци.

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот

  Арома дифузер во автомобил

  Едноставно клип на етерични масла дифузер на пропустливи, и нека одат на работа.

  Точка бр.:ODMF15-040226-1
  кутија големина:L8.7 * * W5.6 H8.7cm
  Тежина:0.07килограм
  Вклучувајќи:
  1компјутер керамички цвет(L5.8 * * W5.4 H2.1cm) автомобил дифузер со бели клип(L1.5 * * W1.5 H3.2cm),1компјутер дрвени капа(L1.1cm * W1.1cm)
  пакување:350картонска кутија g со ПВЦ прозорци.  автомобил дифузор
  автомобил пропустливи дифузор
  автомобил пропустливи дифузер на големо
  автомобил пропустливи дифузор млад живот
  керамички автомобил дифузор

  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...