Бел автомобил дифузер со 10ml дифузор етерично масло

Бел автомобил дифузер со 10ml дифузор етерично масло

Краток опис:

Уживаат во крајна искуство ароматерапијата со Ароматерапијата Diffuser Белата Сл Ултразвучно . Прав од USB кабелот (вклучени) или 2 АА батерии (не се вклучени), оваа симпатична малку дифузер е совршен за распространување на вашите омилени етерични масла во вашата работна маса, од ваша страна кревет или било кој друг мал простор.

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Уживаат во крајна искуство ароматерапијата со

  ароматерапијата Diffuser . Прав од USB кабелот (вклучени) или 2 АА батерии (не се вклучени), оваа симпатична малку дифузер е совршен за распространување на вашите омилени етерични масла во вашата работна маса, од ваша страна кревет или било кој друг мал простор.  Автомобил воздухот пропустливи Клипови
  автомобил клип дифузор
  автомобил дифузор
  автомобил освежувач

  Испратите вашата порака до нас:

    Кликни за да се освежи

  Поврзани производи

  контактни

  • Најдобро дизајн и производство CO., Рибар
  • телефон: +86 18621693186
  • E-mail:doris@outstandingdm.com
  • Fax: 86-21-5169 8306
  • Whatsapp: +86 18621693186

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...

  Прашање Сега
    Кликни за да се освежи