USB дрвени арома етерични масла дифузор

USB дрвени арома етерични масла дифузор

Краток опис:

Предност е извонредна. www.outstandingdm.com 1. Повеќе од 15years производство Арома diffsuer и свеќа сопственикот,Рид дифузер 4.TOP1 Арома дифузер добавувачот, фабрика 2. Еден-стоп услуга повеќе од 15years 5. Повеќе than15years на извозот искуство 3. Голем изложбен салон во фабрика 6. Мостри на располагање за вас потврда Поврзани производи     Зошто Изберете нас ТОП 1 Арома дифузер Фабрика: Најдобро дизајн &Производство Co, Ltd. Контактирајте ја нашата фабрика: Луси @ outstand ...

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 •  

  детали за производот

  Предност е извонредна. www.outstandingdm.com
  1. Повеќе од 15years производство Арома diffsuer и свеќа сопственикот,Рид дифузер 4.Top1 Арома дифузер добавувачот, фабрика
  2. Еден-стоп услуга повеќе од 15years 5. Повеќе than15years на извозот искуство
  3. Голем изложбен салон во фабрика 6. Мостри на располагање за вас потврда

  Поврзани производи  Зошто Изберете нас

  ВРВ 1 Арома дифузер Фабрика: Најдобро дизајн &Производство Co, Ltd.

  Контактирајте ја нашата фабрика: Луси @ outstandingdm.com & Tel: +86 186 21693186

  сертификати  од н.е., RoHS, PSE, ETL,FCC, итн. било други сертификати, ако треба
  главните пазари  Америка, Европа, Австралија, среден Исток, и Југоисточна Азија, низ целиот свет
  фабрика Предности  Најдобро дизајн–10 нови производи неделно.
   Најдобро служба–првиот клиент,24 час онлајн услуги,можете да не контактирате во секое време:Луси @ outstandingdm.com
   извонреден квалитет–100% инспекција за сите стоки
   одличен тим–"Време е злато" за вас и за нас.  Имаме професионален тим за да ви помогне.

  сертификати

  Нашите производи се поминати со испитувањата што се бара од вас, на пример,: од н.е., RoHS, PSE, ETL,FCC, итн.

  пакување & Испорака

  пакување: 3 практикувам брановидни кутија со стиропор и од внатре и тоа може да се спречи оштетување.

  Испорака:За мали цел количество:тоа може да пренесе што е можно поскоро;

  За голема количина цел:25-45 дена по потврдувањето цел.

  транспорт: Врата до врата;капка превозот;испорака на воздухот;испорака море.

  Нашите дизајнери можат слободно да понуди дизајн на двете пакување кутија и производи.

  Ако сакате да повеќе, Pls повик фабрика услуга линија:+86 18621693186

  Најчесто поставувани прашања

  Ние сме оној кој може да ви даде пет ѕвездички услуги на клиентите.  Вашиот продажбата ќе се зголеми за 30%-50% работејќи со OUTSTNADING ДИЗАЈН

  НЕВОЗМОЖНОТО Е НИШТО.  Само испрати INQUIRY, Ние ќе се потрудиме да ВИ СТОЈАТ.

   

  Q1. Дали сте на производителот или трговско друштво?

  Ние сме производител, обезбедување на ОЕМ & ODM услуга.

   

  Q2.Are вашите производи во согласност со нашите стандарди?

  Нашите производи може да помине на тестирање, како што се бара од вас, на пример,: од н.е., RoHS, PSE, ETL,FCC, МСС, итн.

   

  Q3. Што’ на MOQ на вашиот производ?

  1-20-50-200-500-1000-2000-3000-5000-10000-20000 ЕЕЗ зависи различна големина ,точка, дизајн и процесот на. Мала количина се прифатливи, pls испрати барање за повеќе детали

   

  Q4. Се производи дизајниран од страна на вашиот тим?

  Нашиот производ е уникатен, имаме професионален дизајн тим и нови дизајни излезе секоја недела.  Ние, исто така може да се направи ОЕМ дизајн. Ние можеме да испраќаме новиот дизајн истата недела.

   

  Q5. Дали е во ред да се печати логото ми & го користите вашиот сопствен уметнички дела?

  Pls испрати вашиот уметнички дела за нас, ние може да го направи тоа. Ние може да ги поддржи да се направи тоа во мала количина цел. Започнете од 50-100-500-1000pcs (цената ќе биде различен врз основа на различна количина)

   

  Q6. Што е датум на испорака за примерок?

  1-3 дена за постоечки производ;

  7-10-15дена за OEM дизајн на купувачи. Ние може да се провери од случај до случај.

   

  Q7.How многу мирис имаш?

  Работевме со ДРОМ, SYMRISE, Givaudan, Robertet.

  Ние имаме 2000 различни мирис за избор.

  Надминувајќи име мирис: Роуз, лаванда, Јасмин, Килибарните, ванила, слатка Cheries, Океан, цвет на портокал…

   

  В8. Што е со по-продажба на услуги?

  24часа онлајн, имаме професионална одделот по-продажба. Некој проблем, само да не контактирате.  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...