USB Ултразвучно Ароматерапијата Diffuser со 7 предводена Променливо

USB Ултразвучно Ароматерапијата Diffuser со 7 предводена Променливо

Краток опис:

Уживаат во крајна искуство ароматерапијата со Ароматерапијата Diffuser стакло Ултразвучно.  Влогови и освежување на квалитетот на воздухот за ладење со магла и вашите омилени етерични масла.

 

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот

  Уживаат во крајна искуство ароматерапијата со Ароматерапијата Diffuser стакло Ултразвучно.  Влогови и освежување на квалитетот на воздухот за ладење со магла и вашите омилени

  Точка бр.:ODMF17-NAD022811

  кутија големина:L10.8 * W10.8 * H12.5CM

  моќ(W): 3влезен напон(V): 5вода

  капацитет: 45mlAdaptor стандард : USB

  сертификација:  од н.е., С., UL, ROHS , URInternal материјал: ABS ПП

  сенка материјал: ABS Жито ПП магла Генерирано: 20-30ML / 1h

  покриеност: 16-20 квадратни metersWeight:0.42килограм

  Вклучувајќи:1компјутер  ABS арома дифузор(D10 * H9.3CM), 1компјутер USB кабел,1компјутер мерење чаша, 1компјутер настава book.Package:350полето хартија g

  Етерично масло.  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...