Ултразвучно стакло уметност Арома Diffuser

Ултразвучно стакло уметност Арома Diffuser

Краток опис:

уживаат во крајна искуство ароматерапијата со кинески мастило моделот Ултразвучно Арома Diffuser точка бр.::ODMF16-101204 кутија Големина: L14.5 * W14.5 * H22.5CM Тежина: 0.789kg вода:60ml моќ: 7W Влезен напон:100-240V,50HZ / 60HZ,0.15А ИзлезенVнапон:24V-0.35А Вклучувајќи: 1компјутер уметност стакло форма(D13.8 * H14.7cm),1компјутер адаптер, 1компјутер мерење чаша, 1компјутер А4 настава големина лист. пакет: 3 слој брановидни кутија со вметнете хартија Опис на производот  Најпопуларни 120ml Ултразвучно Кул Магла етерично масло Aromathe ...

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот

  уживаат во крајна искуство ароматерапијата со кинески мастило моделот Ултразвучно Арома Diffuser

  Точка бр.::ODMF16-101204
  кутија големина: L14.5 * W14.5 * H22.5CM
  Тежина: 0.789килограм
  вода:60ml
  моќ: 7W
  влезен напон:100-240V,50HZ / 60HZ,0.15А
  излезен напон:24V-0.35А
  Вклучувајќи:
  1компјутер уметност стакло форма(D13.8 * H14.7cm),1компјутер адаптер, 1компјутер мерење чаша, 1компјутер А4 настава големина лист.
  пакет: 3 слој брановидни кутија со вметнете хартија

  Опис на производот
   Најпопуларни 120ml Ултразвучно Кул Магла етерични масла аромотерапија дифузор арома дифузер со топла Промена LED воздух овлажнител

   

  ProdessionalFactory:                                                                                          

  Ќе се најде правото снабдувач,  Вашиот продажбата ќе се зголеми 30%-50% работејќи со OUTSTNADING ДИЗАЈН

  Ако сте заинтересирани за нашите производи,pls контактирајте со нас од страна на Кети @ outstandingdm.com

  Најдобро цена,извонредна квалитет и исклучително Сервис.  24 час онлајн услуги +86 18621693186

  завршувањето

  Сјајна ламинација / мат каширане / лакирање / воден слој / УВ слој / злато или сребро топла печат (фолија)/втиснување / art завршница… може да се изменуваат

    материјал

  стакло, дрво, Platstic, метал,Силика гел,бамбус,керамички,цемент,или кориснички.

  Волумен

  45ml,60ml,100ml,120ml,200ml,300ml,500ml,или кориснички.

  Мали Испитување цел

  Ако само ја стартувате вашиот бизнис, Најдобро е вашиот прв избор.  Ние можеме да нудиме високо решение слика што може да се стави на вашиот сајт побрзо.  Можете да имате повеќе време за маркетинг и продажба на страна. Pls контактирате сега за детали

  Брза испорака

  примерок во

  1-7дена испрати

  стока; 25-45days

  акции во рамките 1 ден 

  За да не

  Испрати пребарување за нас

   Кети @ outstandingdm.com

   www.outstandingdm.com

  Елегантен дизајн и бешумно работење: Таа е наменета за современи Брзо работење.

  Тоа личи елегантен изглед и не произведува било топлина, вибрации или бучава, кои го прават тоа совршено да се користи во текот на ноќта времето

   

   во однос на производот

  се однесуваат на

  Дневна соба,јога соба, Спална соба,спа соба.

  Еко-frendly metiarial.

  Секое место ви се допаѓа може да се користи, уживајте во себе и животот…

  пакување & Испорака

   

  пакување: 3 практикувам брановидни кутија со стиропор и од внатре и тоа може да се спречи оштетување.

  Испорака:За мали цел количество:тоа може да пренесе што е можно поскоро;

                   За голема количина цел:25-45 дена по потврдувањето цел.

  транспорт:Врата до врата;капка превозот;воздушен сообраќај;Поморски транспорт.

  Нашите дизајнери можат слободно да понуди дизајн на двете пакување кутија и производи.

  Ако сакате да повеќе, Pls повик фабрика услуга линија:+86 18621693186

  сертификати

  Нашите производи може да помине на испитувања како што се бара од вас, на пример,: од н.е., RoHS, PSE, ETL,FCC, итн

  Зошто Изберете нас

   

  ВРВ 1 Арома дифузер Фабрика: Најдобро дизајн &Производство Co, Ltd.

  сертификати

  од н.е., RoHS, PSE, ETL,FCC, итн. било други сертификати, ако треба

  главните пазари

  Америка, Европа, Австралија, среден Исток, и Југоисточна Азија, низ целиот свет

  фабрика Предности

  Најдобро дизајн–10 нови производи неделно.

  Најдобро служба–првиот клиент,24 час онлајн услуги,можете да не контактирате во секое време:

  Кети @ outstandingdm.com   Tel: +86 186 21693186

  извонреден квалитет:100% инспекција за сите стоки

  одличен тим:"Време е злато" за вас и за нас.  Имаме професионален тим за да ви помогне.


  Најчесто поставувани прашања

  Ние сме оној кој може да ви даде пет STAR услуги на клиентите.  Вашиот продажбата ќе се зголеми за 30%-50% работејќи со OUTSTNADING ДИЗАЈН

   НЕВОЗМОЖНОТО Е НИШТО.  Само испрати INQUIRY, Ние ќе се потрудиме да ВИ СТОЈАТ.  

  извонредна предност

  Едно да ги купите сите точка на мирис, Заштедете време и се заштедат пари за вас. Со нашата силна поддршка, вашиот бизнис ќе се зголеми за 50% годишно.

   

  Q1. Дали сте на производителот или трговско друштво?

  Ние сме производител, обезбедување на ОЕМ & ODM услуга.

   

  Q2.Are вашите производи во согласност со нашите стандарди?

  Нашите производи може да помине на тестирање, како што се бара од вас, на пример,: од н.е., RoHS, PSE, ETL,FCC, МСС, итн.

   

  Q3. Што’ на MOQ на вашиот производ?

  1-20-50-200-500-1000-2000-3000-5000-10000-20000 ЕЕЗ зависи различна големина ,точка, дизајн и процесот на. Мала количина се прифатливи, pls испрати барање за повеќе детали

   

  Q4. Се производи дизајниран од страна на вашиот тим?

  Нашиот производ е уникатен, имаме професионален дизајн тим и нови дизајни излезе секоја недела.  Ние, исто така може да се направи ОЕМ дизајн. Ние можеме да испраќаме новиот дизајн истата недела.

   

  Q5. Дали е во ред да се печати логото ми?

  Pls испрати вашиот уметнички дела за нас, ние може да го направи тоа. Ние може да ги поддржи да се направи тоа во мала количина цел. Започнете од 50-100-500-1000pcs

   

  Q6.What е датумот на испорака на примерок?

  1-3 дена за постоечки производ;

  7-10-15дена за OEM дизајн на купувачи. Ние може да се провери од случај до случај.

   

  Q7.How многу мирис имаш

  Работевме со ДРОМ, SYMRISE, Givaudan, Robertet.

  Ние имаме 2000 различни мирис за избор.

  Надминувајќи име мирис: Роуз, лаванда, Јасмин, Килибарните, ванила, слатка Cheries, Океан, цвет на портокал…

   

  В8. Што е со по-продажба на услуги?

  24часа онлајн, имаме професионална одделот по-продажба. Некој проблем, само да не контактирате.  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...