ултразвучно воздух овлажнител арома дифузор

ултразвучно воздух овлажнител арома дифузор

Краток опис:

Уживаат во крајна искуство ароматерапијата со  Различни мириси злато Ултразвучно Ароматерапијата Diffuser. Додадете вода и неколку капки етерично масло да веднаш мирис до собата. Ултразвучни вибрации за да се создаде пофини магла. Исто така, работи како овлажнител. Затвора автоматски кога недостаток на вода. За алергија олеснување, додадете неколку капки еукалиптус или нане етерично масло. Уживајте the крајната ароматерапијата Искуство со the Лотус Роуз злато ултразвучно&наbsp;Ароматерапија Дифузор. придвижуван од a моќ кабелот (вкл ...

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот

  Уживаат во крајна искуство ароматерапијата со  Различни мириси злато Ултразвучно Ароматерапијата Diffuser.

  Додадете вода и неколку капки етерично масло да веднаш мирис до собата.
  Ултразвучни вибрации за да се создаде пофини магла. Исто така, работи како овлажнител. Затвора автоматски кога недостаток на вода.

  За алергија олеснување, додадете неколку капки еукалиптус или нане етерично масло.

  Уживајте the крајната aromatherapy Искуство со the Лотус Роуз злато ултразвучно Ароматерапија Дифузор. придвижуван од a моќ кабелот (вклучени), this око-фаќање стакло diffuser’s стилароматерапијатаизајн марки тоа сововаено за било снаба. Thiдифузорлтразвучни aromatherapy diffuser will дозвоќе you до дифузно your омилен од суштинско знавашиотње масла at your де  ултразвучно воздух овлажнител & арома дифузер со ioniser
  ултразвучно воздух овлажнител арома дифузор
  ултразвучно воздух овлажнител Арома Diffuser Магла Прочистувач
  ултразвучно воздух овлажнител арома дифузер со LED Ноќ светилка светлина
  ултразвучни дома арома навлажнувач на воздухот дифузор
  ултразвучни дома арома овлажнител прочистува воздухот дифузор
  ултразвучни дома арома овлажнител прочистува воздухот дифузор atomizer

  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...