Теракота аромотерапија дифузори за автомобили

Теракота аромотерапија дифузори за автомобили

Краток опис:

Бара неколку капки етерични масла се прикачува на автомобил за проветрување Кул или топол воздух од пропустливи дифундира мирис во текот на автомобил

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот

  • Бара неколку капки етерични масла
  • Се прикачува на отвори за воздух автомобил
  • Кул или топол воздух од пропустливи дифундира мирис во текот на автомобил


  автомобил дифузор
  автомобил дифузор шише
  автомобил дифузор шишиња Австралија
  автомобил дифузор doterra
  автомобил дифузор етерично масло
  автомобил дифузер за етерични масла
  автомобил дифузор комплет
  автомобил дифузор locket
  автомобил дифузор Малезија
  автомобил дифузор nz

  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...