Tealight свеќа со свеќа сопственикот

Tealight свеќа со свеќа сопственикот

Краток опис:

Најдобро е еден од лидер на пазарот за frangrance производи поврзани со дифузер  бизнис во Кина од 1999 година, особено во нашите свеќи и diffuser.with 3 фабрики 500 работници, а повеќе од 30000 дизајни 1. "Квалитетот ни нашата култура” 90% на свеќа и производство дифузор опрема ни важно од Јапонија и Германија. 2."Со нас вашите пари безбедно” целосна наплата во случај на лош квалитет или испорака временско задоцнување. ние, исто така, може да accpet исплата преку PayPal. 3."Времето е goldR ...

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот

  Најдобро е еден од лидер на пазарот за frangrance производи поврзани со дифузер  бизнис во Кина од 1999 година, особено во свеќи и diffuser.wо нашите 3 фабрики 500 работници, а повеќе од 30000 дизајни
  1."Квалитетот ни нашата култура” 90% на свеќа и производство дифузор опрема ни важно од Јапонија и Германија.
  2."Со нас вашите пари безбедно” целосна наплата во случај на лош квалитет или испорака временско задоцнување. ние, исто така, може да accpet исплата преку PayPal.
  3."Времето е злато” за вас и за нас, имаме professinnal тимска работа кои може да прави убав квалитет во кратко време.
  4."Квалитетот е душата на претпријатието” имавме чест да се служи (  САД-Sparoom, Daydreameer, во Европа, како што се Lampeberger, Естебан. во Австралија ,самрак… )
  Ако сакате да повеќе , примерок cacn се ​​испраќаат на барање. сите примерок може да се прилагоди за вас


  свеќа плоча
  свеќа сопственикот плоча

  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...