Tealight свеќа потопло со мат balck

Tealight свеќа потопло со мат balck

Краток опис:

"Квалитетот ни нашата култура” 90% опремата за производство ни важно од Јапонија и Германија, исто така, "Време е злато” за вас и за нас, имаме professinnal тимска работа кои може да прави убав квалитет во кратко време. Најдобро е еден од лидер на пазарот за frangrance поврзани дифузор производи бизнис во Кина од 1997 година, како свеќа и diffuser.with нашите 5 фабрики 1000 работници, а повеќе од 30000 дизајни Мирис: 30000 Миризлив мирис за да го изберете материјал: керамика, дрво, C ...

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот

  "Квалитетот ни нашата култура” 90% опремата за производство ни важно од Јапонија и Германија, исто така,
  "Време е злато” за вас и за нас, имаме professinnal тимска работа кои може да прави убав квалитет во кратко време.

  Најдобро е еден од лидер на пазарот за frangrance поврзани дифузор производи бизнис во Кина од 1997 година, како свеќа и diffuser.with нашите 5 фабрики 1000 работници, а повеќе од 30000 дизајни

  Мирис: 30000 Миризлив мирис за да го изберете
  материјал: керамика, дрво, цемент, итн,
  Стил: ние може да обезбеди ексклузивен дизајн само за вас

  Ако си заинтересиран, ве молиме оставете порака за мене што е можно поскоро. Ние можеме да ви даде на најновите стил  режач
  керамички дифузор етерично масло
  керамички нафта режач
  електрични светилки нафта режач
  Етерично масло режач
  нафта режач
  нафта режач Австралија
  свеќа нафта режач
  производители на нафта режач
  нафта режач со сијалица

  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...