0086-021-51698303
EN
сите категории

светло затоплување на свеќи со мат балк

светло затоплување на свеќи со мат балк

Краток опис:

„Квалификувајте нè нашата култура“ 90% опрема за производство е важна од ЈАПОНИЈА и ГЕРМАНИЈА, исто така „Времето е злато“ за вас и за нас, имаме тимска работа на професионалец, кој може да направи добар квалитет за кратко време. Најдобар е еден од лидерите на пазарот за деловни производи поврзани со дифузер со француски производи во Кина од 1997 година, како свеќа и дифузер. Со нашите 5 фабрики 1000 работници и повеќе од 30000 дизајни Мирис : 30000 миризлив мирис за да изберете материјал: керамика, дрво, в ...

 • Мин.Последна количина: 100 парче / парчиња
 • Набавка Способност: 10000 парче / парчиња месечно
 • Начин на плаќање: L / C, T / T
 • Производ детали

  „Квалификувајте не нашата култура“ 90% опрема за производство ни е важна и од ЈАПОНИЈА и ГЕРМАНИЈА
  „Времето е злато“ за вас и за нас, имаме професионална тимска работа, која може да направи добар квалитет за кратко време.

  Најдобро е еден од лидерите на пазарот за деловни производи поврзани со дифузер за француски производи во Кина од 1997 година, како свеќа и дифузер. Со нашите 5 фабрики 1000 работници и повеќе од 30000 дизајни

  Мирис : 30000 Sc Миризлив мирис за да изберете
  Материјал: керамика, дрво, цемент, итн.
  Стил : можеме да обезбедиме ексклузивен дизајн само за вас

  Доколку сте заинтересирани, ве молиме оставете порака за мене што е можно побрзо. Можеме да ви го дадеме најновиот стил  горилникот
  есенцијално масло од керамички дифузер
  горилник за керамички масла
  електрични светилки за горење на масло
  Режач за есенцијално масло
  режач за масло
  горилник за масло Австралија
  свеќа со горилник за масло
  производители на горилници за масло
  горилник за масло со сијалица

  Контактирајте нѐ

  Поврзани производи

  телефон Е-пошта