Спа соба и домови Силиконска арома дифузер со дрвена завршница

Спа соба и домови Силиконска арома дифузер со дрвена завршница

Краток опис:

убава облик, Шармантно дизајн, Единствен чувство, ВИЕ заслужуваат тоа !

Уживајте the крајната ароматерапијата Искуство со the  различни Fragrance злато Ultrasonic Ароматерапија дифузор. Додај water и few drops of essential мирисbsp;to веднаш scentултразвучноbsp;the соба. Ultrasonic вибрдоции to создаде пофини магла. исто така, работа како на овлажводаел. автоматски затнеколкури&nкапкисклучување кога нисод суштинско значењеwater.нафтаr алергија олеснување, додадете few drops of еукалиптус или нане essential oil.

 • FOB Цена: САД $8.0 - $12 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / парчиња месечно
 • Порт: Шангај / Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот

  Точка бр.:ODMF15-100829

  кутија големина:L14.5 * W14.5 * H25cm 

  Тежина: 0.4kgwater:60ml

  моќ: 7W

  влезен напон:100-240V,50HZ / 60HZ,0.15А

  излезен напон:24V-0.35А

  Вклучувајќи:1PC силика гел ладовина(D13.4 * H12.4cm),1компјутер адаптер, 1компјутер мерење чаша, 1компјутер А4 настава големина лист.

  пакет: уметност хартија брановидни кутија со вметнете хартија

   

   

  убава облик, Шармантно дизајн, Единствен чувство, ВИЕ заслужуваат тоа !

  Уживајте the крајната ароматерапијата накуство со the  различни мирис злато ултразвучно Ароматерапија дифузор.

   

     арома diffuser
  Арома Diffuser бамбус
  Арома Diffuser кревет бања и пошироко
  Арома Diffuser етерични масла
  Арома Diffuser за бизнис
  Арома Diffuser мирис

  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...