Море Шел Pandant етерични масла автомобили Diffuser

Море Шел Pandant етерични масла автомобили Diffuser

Краток опис:

• Целосно не-токсични, совршен за да висат во текот на ретровизорот. • модерен & преносни: Можете да ароматерапијата во секое место, во секое време. • Ароматерапија: Инспирира вашите сетила и да се ревитализира духот со овој уникатно дизајниран автомобил арома другар. • Висок квалитет со ексклузивен дизајн. Најдобар подарок за вашите пријатели, колеги од работа или се!

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот


  • Целосно не-токсични, совршен за да висат во текот на ретровизорот.
  • модерен & преносни: Можете да ароматерапијата во секое место, во секое време.
  • Ароматерапија: Инспирира вашите сетила и да се ревитализира духот со овој уникатно дизајниран автомобил арома другар.
  • Висок квалитет со ексклузивен дизајн. Најдобар подарок за вашите пријатели, колеги од работа или се!  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...