Роуз злато стакло Ултразвучно Арома Diffuser

Роуз злато стакло Ултразвучно Арома Diffuser

Краток опис:

Уживаат во крајна искуство ароматерапијата со висина Qaulity  Стакло Ултразвучно Арома Diffuser.  Влогови и освежување на квалитетот на воздухот за ладење со магла и вашите омилени етерични масла.   Најдобро е еден од лидер на пазарот за frangrance производи поврзани со дифузер  бизнис во Кина од 1999 година, како свеќа и diffuser.with нашите 3 фабрики 500 работници, а повеќе од 30000 дизајни

 

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 100000 Парче / парчиња месечно
 • Порт: Шангај / Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот

  Најдобро е еден од лидер на пазарот за frangrance производи поврзани со дифузер  бизнис во Кина од 1999 година, како свеќа и diffuser.wо нашите 3 фабрики 500 работници, а повеќе од 30000 дизајни

   

  точка no.:ODMF15-101029

  кутија големина:L14.5 * W14.5 * H22.5cm 

  Тежина:0.52килограм

  материјал:стакло  сенка со ПП пластични база(база: црна основа и црна боја жица(1.5m)

  моќ: 7Wcapacity:60mlInput напон:100-240V, 50Hz / 60Hz 0.15A

  излезен напон:24V ~ 0.35A

  магла Генерирано: 20-30ML / 1h

  покриеност: 16-20 квадратни metersCool / топлина

  Магла: Кул

  Испратена Време (континуирано): 4h     

  Испратена Време (наизменичното) : 8h 

  Копче Функција: 1ST притисни: континуирано магла, 2ри притисни: наизменичното магла; 3-ти помогнам: Излегува единица надвор

  Капки масло :1-2     

  LED: топла жолта светлина

  јасncluding:1компјутер бело стакло форма(D8.9 * H11.8cm) со ласерско печатење ,1компјутер адаптер, 1компјутер мерење чаша(60ml)D5.2 * H5.0cm, 1компјутер А4 упатство големина.

  пакет: 3 Слој  брановидни кутија со стиропор.

  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...