трска дифузер со природни стапчиња за подарок сет

трска дифузер со природни стапчиња за подарок сет

Краток опис:

Составена од висок квалитет дизајниран стакло со елегантен дрвени стап, малку нешто се додава за да го разубават. Сите chando мириси се достапни во refills, повторно да или промена на мирис како вашиот избор. Тоа е зајакната во својата убава амбалажа , одлична за подарок за пријатели, семејството или бизнис соработници за секоја прилика.

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот

  Составена од висок квалитет дизајниран стакло со елегантен трска, орнаменти се додаде за да ја разубават.

  Сите chando мириси се достапни во refills, повторно да или промена на мирис како вашиот избор.

  Тоа е зајакната во својата убава амбалажа , одлична за подарок за пријатели, семејството или бизнис соработници за секоја прилика.  ароматерапијата ко дрвени дифузор
  сега решенија дрвени дифузор
  дрвени дифузор
  дрвени дифузор Австралија
  дрвени дифузор капа
  дрвени дифузор diy
  дрвени дифузор ѓердан
  дифузор дрвени панели
  дрвени стапчиња дифузор
  млад живот дрвени дифузор

  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...