0086-021-51698303
EN
сите категории

Дифузор за трска Нов дизајн Комплет за темјан со стапчиња за освежување на трска

Дифузор за трска Нов дизајн Комплет за темјан со стапчиња за освежување на трска

Краток опис:

Составени од високо квалитетно дизајнирано стакло со елегантни трска, се додаваат украси за да се разубават.

Сите мириси на чандо се достапни во дополнувања, за повторно полнење или промена на мирисот по ваш избор. Зајакната е во својата прекрасна амбалажа, одлична за подарок за пријатели, семејство или деловни соработници за секоја пригода.

Фабрика за дифузери за домашни мириси

Производ детали

собен мирис дифузор убав изглед дифузер на трска Контактирајте нѐ

Поврзани производи

телефон Е-пошта