Пренослив Парфем Шише автомобили Diffuser

Пренослив Парфем Шише автомобили Diffuser

Краток опис:

Точка бр.:големина ODMF15-091414-1 кутија:L7.1 * * W3.1 H9.1cm Тежина:0.058kg Вклучувајќи: 1компјутер стаклено шише(L2.7 * * W2.7 H3.8cm) со керамички шарм & внатрешниот печат(D1.1 * H0.9cm) & дрвени капа(L2.6 * * W2.6 H2cm),1компјутер дрвени шарм(D1.2 * H0.9cm) со јаже(D0.6 * H41cm), 5ml раствор со мирис 10% мирис. пакет:350g картонска кутија со прозорец 120pcs / ЦТН / 36cm * 36cm * 35cm / 0.046CBM / N.W. / G.W.:6.5Кг / 8kg MOQ:1000 поставува ФОБ ШАНГАЈ USD1.99 / set OEM услугата може да биде прилагодено Испорака UPS / DHL / ЕМС / ТНТ / ФЕДЕКС, Со морето .Со ...

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот

  Точка бр.:ODMF15-091414-1

  кутија големина:L7.1 * * W3.1 H9.1cm

  Тежина:0.058килограм

  Вклучувајќи:

  1компјутер стаклено шише(L2.7 * * W2.7 H3.8cm) со керамички шарм & внатрешниот печат(D1.1 * H0.9cm) & дрвени капа(L2.6 * * W2.6 H2cm),1компјутер дрвени шарм(D1.2 * H0.9cm) со јаже(D0.6 * H41cm), 5ml раствор со мирис 10% мирис.

  пакет:350картонска кутија g со прозорец

  120компјутери / ЦТН / 36cm * 36cm * 35cm / 0.046CBM / N.W. / G.W.:6.5Кг / 8kg

  MOQ:1000 сетови

  ФОБ ШАНГАЈ USD1.99 / сет

  OEM Сервис може биде кориснички
  Испорака UPS-от / DHL / ЕМС / ТНТ / ФЕДЕКС, Со морето .Со воздух
  испорака време 45-65 дена по потврдена нарачка.

  рок на плаќање:40% депозит и избалансиран по факс документ од страна на ТТ.

  Контактирајте не

  lucy@outstandingdm.com

  телефон: 86-21-54726713
  Mobile: 00 86-18621693186

  Fax: 86-21-5169 8306  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...