Пренослив автомобили овлажнител Со Арома Diffuser

Пренослив автомобили овлажнител Со Арома Diffuser

Краток опис:

Точка бр.:ODMF13-0410UC-7 кутија големина:11*3.7*11цм     Тежина:0.062kg Вклучувајќи: 1компјутер со мирис на силика гел автомобил освежувач (квадратни L5 * W5cm)со клип(L1.5 * * W1.5 H3.2cm). пакет: 350картонска кутија g со ПВЦ прозорци. 160поставува / ЦТН / 48 * 41 * 48cm / 0.095cbm / N.W / G.W:10/11.5KG MOQ:5000 поставува ФОБ ШАНГАЈ USD1.85 / set OEM услугата може да биде прилагодено Испорака UPS / DHL / ЕМС / ТНТ / ФЕДЕКС, Со морето .Со воздух испорака време 45-65 дена по потврдена нарачка. рок на плаќање:40% депозит и избалансиран по факс документ од страна на ТТ. контактирајте u ...

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот

  Точка бр.:ODMF13-0410UC-7

  кутија големина:11*3.7*11цм    

  Тежина:0.062килограм

  Вклучувајќи:

  1компјутер со мирис на силика гел автомобил освежувач (квадратни L5 * W5cm)со клип(L1.5 * * W1.5 H3.2cm).

  пакет: 350картонска кутија g со ПВЦ прозорци.

  160поставува / ЦТН / 48 * 41 * 48cm / 0.095cbm / N.W / G.W:10/11.5КИЛОГРАМ

  MOQ:5000 сетови

  ФОБ ШАНГАЈ USD1.85 / сет

  OEM Сервис може биде кориснички
  Испорака UPS-от / DHL / ЕМС / ТНТ / ФЕДЕКС, Со морето .Со воздух
  испорака време 45-65 дена по потврдена нарачка.

  рок на плаќање:40% депозит и избалансиран по факс документ од страна на ТТ.

  Контактирајте не

  lucy@outstandingdm.com

  телефон: 86-21-54726713

  Mobile: 00 86-18621693186

  Fax: 86-21-5169 8306  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...