Пластични Ултразвучно Арома Diffuser со светлина

Пластични Ултразвучно Арома Diffuser со светлина

Краток опис:

• Ароматерапија: Error 404 (Not Found)!!1

404. That’s an error.

The requested URL /translate_a/t was not found on this server. That’s all we know. .


• Висок квалитет со ексклузивен дизајн. Најдобар подарок за вашите пријатели, колеги од работа или се!

ВРВ 1 Арома дифузер Фабрика: Најдобро дизајн &Производство Co, Ltd. Контактирајте ја нашата фабрика: Луси @ извонредна

 

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 500 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Error 404 (Not Found)!!1

  404. That’s an error.

  The requested URL /translate_a/t was not found on this server. That’s all we know.

 • Порт:  Error 404 (Not Found)!!1

  404. That’s an error.

  The requested URL /translate_a/t was not found on this server. That’s all we know.

 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот

  Точка бр.: ODMF19-010308

  кутија Големина: 14*12*17ЦМ

  Тежина:0.6килограм

  капацитет:120ml

  моќ: 7W

  влезен напон:100-240V,50HZ / 60HZ,0.15А

  излезен напон:24V-0.35А

  материјал: Error 403 (Forbidden)!!1

  403. That’s an error.

  Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=mk&sl=en&tk=199912.343896 from this server. That’s all we know.

  магла:кул

  Копче Функција: 1 Притиснете за вклучување на магла и лесни, 2ри притиснете за да се промени за да повремен магла, 3то притиснете за да го исклучите магла и лесни.

  Капки масло :1-2LED: топла жолта lightIncluding:1компјутер пластика  Арома Diffuser со сол камен, големина L12XW10XH12CM ,1компјутер адаптер (жица length150cm),,  1компјутер настава големина А4 лист. 

  пакет: 3-слој брановидни кутија и вметнете стиропор  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...