0086-021-51698303
EN
сите категории

стапчиња за дифузер на трска за парфем

стапчиња за дифузер на трска за парфем

Краток опис:

Составени од високо квалитетно дизајнирано стакло со елегантни трска, се додаваат украси за да се разубават.

Сите мириси на чандо се достапни во дополнувања, за повторно полнење или промена на мирисот по ваш избор. Зајакната е во својата прекрасна амбалажа, одлична за подарок за пријатели, семејство или деловни соработници за секоја пригода.

Производ детали

Приспособен висококвалитетен најдобар мирис 100 ml мирис за домашен освежувач арома луксузен дифузер на трска од стаклено шише со стапчињаКонтактирајте нѐ

Поврзани производи

телефон Е-пошта