0086-021-51698303
EN
сите категории

Најдобро дизајниран керамички ултразвучен дифузер за вентилатор со арома

Најдобро дизајниран керамички ултразвучен дифузер за вентилатор со арома

Краток опис:

Уживајте во крајното искуство со ароматерапија со ултразвучен дифузер за зелена топка. Напојуван од кабел за напојување (вклучен), овој симпатичен шик дизајн на малиот дифузер го прави совршен за секоја просторија. Овој дифузер за ултразвучна ароматерапија ќе ви овозможи да ги дифундирате вашите омилени етерични масла на вашата работна маса, покрај креветот или кој било друг мал простор. Карактеристики Поставки за две нивоа на магла Работи 4-6 часа (Времето на работа варира во зависност од употребената поставка за магла) Навлажнете го и освежете го квалитетот на воздухот со в ...

 

 • FOB Цена: 0.5 - 9,999 УСД / Парче
 • Мин.Последна количина: 100 парче / парчиња
 • Набавка Способност: 10000 парче / парчиња месечно
 • Пристаниште: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Производ детали

  Уживајте во крајното искуство со ароматерапија со ултразвучен дифузер за зелена топка. Напојуван од кабел за напојување (вклучен), овој симпатичен шик дизајн на малиот дифузер го прави совршен за секоја просторија. Овој дифузер за ултразвучна ароматерапија ќе ви овозможи да ги дифундирате вашите омилени етерични масла на вашата работна маса, покрај креветот или кој било друг мал простор.

  Карактеристики

  • Поставки за магла во две нивоа
  • Истекува 4-6 часа (Времето на траење варира во зависност од употребената поставка за магла)
  • Навлажнете го и освежете го квалитетот на воздухот со магла за ладење
  • Користи напредна ултразвучна технологија и шик дизајн
  • Дифузорот работи со употреба на ултразвучна технологија за разбивање на вода и есенцијални масла / мешавини од арома во екстремно ситни микрочестички, дифузно арома во воздухот како магла без топлина.


  ултразвучен дифузор Амазон
  ултразвучен дифузер австралија
  ултразвучен дифузер за есенцијални масла
  ултразвучен дифузер муџи
  ултразвучен дифузер nz
  ултразвучно дифузерско масло
  прегледи на ултразвучни дифузери
  ултразвучен дифузер УК
  ултразвучно дифузорско младо живеење

  Контактирајте нѐ

  Поврзани производи

  телефон Е-пошта