Масло режач со сијалицата

Масло режач со сијалицата

Краток опис:

"Квалитетот ни нашата култура” 90% на опрема свеќа и производство дифузор ни важно од Јапонија и Германија Најдобро е еден од лидер на пазарот за frangrance поврзани дифузор производи бизнис во Кина од 1997 година, како свеќа и diffuser.with нашите 5 фабрики 1000 работници, а повеќе од 30000 дизајни Мирис: 30000 Миризлив мирис за да го изберете материјал: керамика, дрво, цемент, итн, Стил: ние може да обезбеди ексклузивен дизајн само за вас Ако сте заинтересирани, Ве молам оставете ме ...

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот

  убава форма, поставен дизајн, Единствен чувство, Заслужуваат!

  Уживаат во крајна искуство ароматерапијата со  Различни мириси злато Ултразвучно Ароматерапијата Diffuser.Add вода и неколку капки етерично масло да веднаш мирис до собата.
  Ултразвучни вибрации за да се создаде пофини магла. Исто така, работи како овлажнител. Затвора автоматски кога ниски water.For алергија олеснување, додадете неколку капки еукалиптус или нане е  најдобрите етерични масла да се користи во дифузор
  етерични масла да се користи во дифузор

  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...