Нови производи на стаклени етерични масла Комерцијални Арома Diffuser

Нови производи на стаклени етерични масла Комерцијални Арома Diffuser

Краток опис:

Добар фабрика Добавувачот да ви заштеди време и пари, им помогне на вашиот Win пазарот,Контактирајте не.

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот

  Преносни електронски Ултразвучно Суштински Дрвени Ароматерапија Арома Diffuser

  1.арома дифузер

  2.Електрични Арома Diffuser

  3.Суштински арома дифузор


  Нашите производи може да помине на испитувања како што се бара од вас, на пример,: од н.е., RoHS, PSE, ETL,FCC, etc.and ако имате посебни барања, Ве молиме да ги споделите со нас

  Информации за претпријатието

  Најдобро дизајн & Производство копродукции, Ltd  е професионална фабрика за производство на Рид дифузор сетови,Свеќа поставува подарок, арома дифузор,масло горилници,керамички дифузор, Темјан подарок поставува,декоративен додаток,итн.

  Нашиот тим

  Најдобро услуга, континуирана иновација, одличен qualityand брза испорака,Ова е нашиот вечен цел.
  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...