Нови производи на стаклени етерични масла Комерцијални Арома Diffuser

Нови производи на стаклени етерични масла Комерцијални Арома Diffuser

Краток опис:

Нашата линија на премија дифузори од суштинско значење масло може да се трансформира било која средина и се убаво стокмено за да го дополни вашиот декор.

 

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 100000 Парче / парчиња месечно
 • Порт: Шенжен / Шангај
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот

  Точка бр.:ODMF16-101204

  кутија големина:L14.5 * W14.5 * H22.5CM

  Тежина: 0.789килограм

  вода:120ml

  моќ: 7W

  влезен напон:100-240V50HZ / 60HZ,0.15А

  излезен напон:24V-0.35А

  Вклучувајќи:

  1компјутер уметност стакло форма(D13.8 * H14.7cm),1компјутер адаптер, 1компјутер мерење чаша, 1компјутер А4 настава големина лист.

  пакет: 3 Слој  брановидни кутија со вметнете хартија

  4парчиња / ЦТН / 43 * 33 * 26cm / 0.037cbm / N.W / GW:2.72/5килограм

  MOQ:1000 сетови

  ФОБ ШАНГАЈ USD14.35 / сет

  се однесуваат на

  Дневна соба, јога соба, Спална соба,спа соба.

  Еко-frendly metiarial.

  Секое место ви се допаѓа може да се користи, уживајте во себе и

   

  нашите сертификат
  Нашите производи може да помине на испитувања како што се бара од вас, на пример,: од н.е., RoHS, PSE, ETL,FCC, etc.and ако имате посебни барања, Ве молиме да ги споделите со нас


  Нашиот тим

  Најдобро услуга, континуирана иновација, одличен qualityand брза испорака,Ова е нашиот вечен цел.  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...