Мозаик стакло Ултразвучно Ароматерапијата Diffuser

Мозаик стакло Ултразвучно Ароматерапијата Diffuser

Краток опис:

Мозаик стакло Ултразвучно Ароматерапијата Diffuser Детали точка бр.:ODMF16-032249 Box Големина: L17.2 * W17.2 * H22.5cm Тежина:0.9кг капацитет:120ml моќ: 7W Влезен напон:100-240V,50HZ / 60HZ,0.15А ИзлезенVнапон:24V-0.35материјал: стакло Кул / топлина маглата:Кул Копче Функција: 1ST притисни: континуирано магла, 2ри притисни: наизменичното магла; 3-ти помогнам: Излегува единица надвор капки масло :1-2 LED: топла жолта светлина Вклучувајќи: 1компјутер мозаик стакло форма(D14.5 * H14.1cm) ,1компјутер адаптер (жица length150cm), 1компјутер мерење чаша (Големина:D5.2 * ...

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот

  Мозаик стакло Ултразвучно Ароматерапијата Diffuser Детали

  Точка бр.:ODMF16-032249

  кутија Големина: L17.2 * W17.2 * H22.5cm
  Тежина:0.9килограм
  капацитет:120ml
  моќ: 7W
  влезен напон:100-240V,50HZ / 60HZ,0.15А
  излезен напон:24V-0.35А
  материјал: стакло
  Кул / топлина маглата:кул
  Копче Функција: 1ST притисни: континуирано магла, 2ри притисни: наизменичното магла; 3-ти помогнам: Излегува единица надвор
  Капки масло :1-2
  LED: топла жолта светлина
  Вклучувајќи:
  1компјутер мозаик стакло форма(D14.5 * H14.1cm) ,1компјутер адаптер (жица length150cm), 1компјутер мерење чаша (Големина:D5.2 * H4.9CM;капацитет:60ml), 1компјутер А4 настава големина лист.
  пакет: 3-слој брановидни кутија со CMYK печатење и вметнете стиропор


  се однесуваат на

  Дневна соба,јога соба, Спална соба,спа соба.

  Еко-frendly metiarial.

  Секое место ви се допаѓа може да се користи, уживајте во себе и животот…


  пакување & Испорака

   

  пакување: 3 практикувам брановидни кутија со стиропор и од внатре и тоа може да се спречи оштетување.

  Испорака:За мали цел количество:тоа може да пренесе што е можно поскоро;

                   За голема количина цел:25-45 дена по потврдувањето цел.

  транспорт:Врата до врата;капка превозот;воздушен сообраќај;Поморски транспорт.

  Нашите дизајнери можат слободно да понуди дизајн на двете пакување кутија и производи.

  Ако сакате да повеќе, Pls повик фабрика услуга линија:+86 18621693186

  сертификати

  Нашите производи може да го помине испитувања како што се бара, на пример,: од н.е., RoHS, PSE, ETL,FCC, итн
  |

  Зошто Изберете нас

   

  ВРВ 1 Арома дифузер Фабрика: Најдобро дизајн &Производство Co, Ltd.

  сертификати

  од н.е., RoHS, PSE, ETL,FCC, итн. било други сертификати, ако треба

  главните пазари

  Америка, Европа, Австралија, среден Исток, и Југоисточна Азија, низ целиот свет

  фабрика Предности

  Најдобро дизајн–10 нови производи неделно.

  Најдобро служба–првиот клиент,24 час онлајн услуги,можете да не контактирате во секое време:

  Кети @ outstandingdm.com   Tel: +86 186 21693186

  извонреден квалитет:100% инспекција за сите стоки

  одличен тим:"Време е злато" за вас и за нас.  Имаме професионален тим за да ви помогне.  ароматерапијата дифузор Австралија
  ароматерапијата дифузор nz
  ароматерапијата дифузор големо

  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...