190ml Природни Рид Масло Diffuser со Рид Ратан Чкорчињата за дома мириси

190ml Природни Рид Масло Diffuser со Рид Ратан Чкорчињата за дома мириси

Краток опис:

Точка бр:ODMF15-Atmos- Кутија Големина L8.8XW8.8XH18.8cm, Тежина:0.678kg Вклучувајќи:1компјутер црна шише(L6.9 * * W6.9 H9.6cm) со внатрешен печат и алуминиум со црна капа (D3.05×H2cm), дрвена капачето (L6.8×W6.8×H2.3cm) со дупка(D3.2cm), 1компјутер налепница (L4.5 * W4.5cm), 6парчиња црн памук стап (D0.5cm * H18cm) цм,190ml мирис на нафта со 10% мирис. пакување: 350картонска кутија g со CMYK печатење, со текстура финиш и полн мат слој, една лента UV слој

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот

  Точка бр:ODMF15-Atmos-
  Кутија Големина L8.8XW8.8XH18.8cm,
  Тежина:0.678килограм
  Вклучувајќи:1компјутер црна шише(L6.9 * * W6.9 H9.6cm) со внатрешен печат и алуминиум со црна капа (D3.05×H2cm), дрвена капачето (L6.8×W6.8×H2.3cm) со дупка(D3.2cm), 1компјутер налепница (L4.5 * W4.5cm), 6парчиња црн памук стап (D0.5cm * H18cm) цм,190ml мирис на нафта со 10% мирис.
  пакување: 350картонска кутија g со CMYK печатење, со текстура финиш и полн мат слој, една лента UV слој  мирис Diffuser
  трска дифузор

  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...