120ML природна светлина Дрвени Арома Diffuser со топла светлина

120ML природна светлина Дрвени Арома Diffuser со топла светлина

Краток опис:

ултразвучно вибрации до создаде пофини магла. исто така, работа како a овлажнител. автоматски затвори исклучување кога ниско вода. For&наsp;алергија олеснување, додадете неколку капки of еукалиптус или нане од суштинско значење нафта.

 

 

 • FOB Цена: САД $10 - $13 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот

  точка no.:ODMF17-062305

  кутија големина: L15 * W15 * H22cm

  Тежина: 0.6kgwater:120ml

  моќ: 7W

  влезен напон:100-240V,50HZ / 60HZ,0.15А

  излезен напон:24V-0.35А

  Вклучувајќи:1компјутер пластична форма(D12.7×H18.8cm) со мермерни  финиш,1компјутер адаптер, 1компјутер мерење чаша, 1компјутер А4 настава големина лист.

  пакет: 3 Слој  брановидни кутија со вметнете хартија  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...