Мини фан Арома Diffuser

Мини фан Арома Diffuser

Краток опис:

Уживаат во крајна искуство ароматерапијата со Мини фан Арома Diffuser на. Прав од USB кабелот (вклучени) или 2 АА батерии (не се вклучени), оваа симпатична малку дифузер е совршен за распространување на вашите омилени етерични масла во вашата работна маса, од ваша страна кревет или било кој друг мал простор.

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот

  ароматерапијата искуство со Мини фан Арома Diffuser на. Прав од USB кабелот (вклучени) или 2 АА батерии (не се вклучени), оваа симпатична малку дифузер е совршен за распространување на вашите омилени етерични масла во вашата работна маса, од ваша страна кревет или било кој друг мал простор.  арома фан дифузор
  фан дифузор дизајн
  вентилатор дифузор плоча
  фан дифузор refills
  фан дифузори за етерични масла
  патување фан дифузор

  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...