Луксузни Миризлива свеќа Црното Тегла со мирисни восок

Луксузни Миризлива свеќа Црното Тегла со мирисни восок

Краток опис:

esign – Нашите Луксузни Сребрена миризлива свеќа со капак е толку уникатна и долготрајни, тоа сигурно ќе биде хит во вашиот дом или бизнис. • PURE – 100% Чиста Во земјата расте соја восок – Ослободени од пестициди, хербициди, е не-ГМО и Кошер сертифициран. • ЖИВОТНА СРЕДИНА – обновливите извори на & Биоразградлив користење на состојки од највисок квалитет. • БЕЗ – нафта, Palm, Парафин нуспроизводи, бои, адитиви, фталати, parabens, Пестициди и хербициди, обезбедување на чиста, Opti ...

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот

  esign – Нашите Луксузни Сребрена миризлива свеќа со капак е толку уникатна и долготрајни, тоа сигурно ќе биде хит во вашиот дом или бизнис. • PURE – 100% Чиста Во земјата расте соја восок – Ослободени од пестициди, хербициди, е не-ГМО и Кошер сертифициран. • ЖИВОТНА СРЕДИНА – обновливите извори на & Биоразградлив користење на состојки од највисок квалитет. • БЕЗ – нафта, Palm, Парафин нуспроизводи, бои, адитиви, фталати, parabens, Пестициди и хербициди, обезбедување на чиста, оптимална уште горат. • рачно изработени –  Нашите свеќи се рачно изработени и рачно истури. Ние се обезбеди сите наши компоненти се извори и одговорно ги исполнуваат највисоките стандарди.

  Точка бр.:ODMF17-032931
  кутија големина:L8.2 * * W8.2 H9.5cm
  Тежина:0.48килограм
  Вклучувајќи:
  1компјутер носителот црно стакло свеќа(D7.3 * H8cm) со свила печатење и злато 100% парафински восок,1компјутер метал капа(D7.8 * H1cm),восок тежина 160g со 3% мирис.
  пакет:350кутија гр хартија со Роуз злато фолија печат.

  Поврзани производи

  Различни сродни производи за вашиот избор. Секогаш постои ставка може да ги задоволи вашиот вкус.

  1.Стакло миризлива свеќа

  2. Керамички миризлива свеќа

    3. Метал миризлива свеќа

  4.Тегла свеќа

  5.свеќа сопственикот

  6. свеќа Капаци

  7. LED свеќа

    8.Tealight свеќа

  "Шанса за двете од нас"—Со богато искуство, ние може да ви обезбеди wth висок квалитет и добра услуга. 

  Најдобро дизајн& Производител копродукции, Ltd    www.outstandingdm.comВрв 1 Миризлива свеќа фабрика. Pls контактирајте со нас: Alice @ outstandingdm.com

  сертификати

  од н.е., RoHS, PSE, ETL, FCC, итн

   главни пазари

  Америка, Европа, Австралија, Блискиот Исток и Југоисточна Азија

  предности

  Најдобро дизајн

  10 нови производи неделно

  Најдобро служба

  24 услуги на клиентите часа, можете да не контактирате во секое време: Alice @ outstandingdm.com

  Outstand квалитет

  Квалитетот е душата на претпријатието. Сите производи мора да бидат 100% инспекција

  одличен тим

  Време е злато за вас и нас. Работа со Најдобро, направи сè што полесно

  Строга производна линија за да се обезбеди квалитет на производот hiah, подобро зедницата,

  различни миризлива свеќа завршувањето на уметнички дела , различни избор за вас.
  пакување & Испорака

  убава, Единствен, прилагодено, ние може да го направи кориснички подарок кутија за вас, ако сакаш…


  сертификати

  Нашите производи може да го помине испитувања како што се бара, на пример,: од н.е., RoHS, PSE, ETL,FCC, итн.


  Најчесто поставувани прашања

  Ние сме оној кој може да ви даде пет ѕвездички услуги на клиентите.  Вашиот продажбата ќе се зголеми by30% -50% од работа со OUTSTNADING ДИЗАЈН

  НЕВОЗМОЖНОТО Е НИШТО.  Само испрати INQUIRY, Ние ќе се потрудиме да ВИ СТОЈАТ.

   

  •Q1. Дали сте на производителот или трговско друштво?

  •Ние сме производител, обезбедување на ОЕМ & ODM услуга.

   

  •Q2. Што е вашето главните пазари?

  •Јапонија, Германија, Франција, САД и Италија, итн.

   

  •Q3. Што е датум на испорака за примерок?

  •обично околу 1-3 дена за предмети со општите услови.

   

  •Q4. Дали вашите производи во согласност со нашите стандарди?

  •Да, нашите производи можат да го помине испитувања како што се бара, на пример,: од н.е., RoHS, PSE, ETL,FCC, итн.

   

  •Q5. Како го контролираат квалитетот ?

  •Ние контрола на квалитетот на производот од страна на IQC, три тестови на производни линии, и 100% стареење тестирање пред пакување.

  •Ние сега се применуваат за ISO 90001 и ќе помине ISO три месеци.

   

  •Q6. Што е MOQ?

  •MOQis 500pcs, но 1000 компјутери за нови модели. Секако, ние би можеле да го прифати судењето мали нарачки за одредени ставки.

   

  •Q7. Можете ли да ни даде поволни попуст ?

  •Секако, поволно попуст ќе бидат понудени ако количината е доста голем.

  •В8. Како го брод на стоките и колку време е потребно?

   

  •Ние обично брод од страна на DHL, UPS-от, ФЕДЕКС,ТНТ. Тоа обично трае 4-5daysto пристигне. Од воздух,bysea се исто така прифатлива.  црна свеќа
  свеќа
  Луксузни свеќа тегли
  Луксузни свеќа тегли со капак
  миризлива свеќа

  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...