Луксузни црно стакло LED миризлива свеќа

Луксузни црно стакло LED миризлива свеќа

Краток опис:

• Уникатен дизајн – Нашите Луксузни црно стакло LED миризлива свеќа е толку уникатна и долготрајни, тоа сигурно ќе биде хит во вашиот дом или бизнис. • PURE – 100% Чиста Во земјата расте соја восок – Ослободени од пестициди, хербициди, е не-ГМО и Кошер сертифициран. • ЖИВОТНА СРЕДИНА – обновливите извори на & Биоразградлив користење на состојки од највисок квалитет. • БЕЗ – нафта, Palm, Парафин нуспроизводи, бои, адитиви, фталати, parabens, Пестициди и хербициди, обезбедување на ...

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот


  • Уникатен дизајн – Нашите Луксузни црно стакло LED миризлива свеќа е толку уникатна и долготрајни, тоа сигурно ќе биде хит во вашиот дом или бизнис.
  • PURE – 100% Чиста Во земјата расте соја восок – Ослободени од пестициди, хербициди, е не-ГМО и Кошер сертифициран.
  • ЖИВОТНА СРЕДИНА – обновливите извори на & Биоразградлив користење на состојки од највисок квалитет.
  • БЕЗ – нафта, Palm, Парафин нуспроизводи, бои, адитиви, фталати, parabens, Пестициди и хербициди, обезбедување на чиста, оптимална уште горат.
  • рачно изработени – Нашите свеќи се рачно изработени и рачно истури. Ние се обезбеди сите наши компоненти се извори и одговорно ги исполнуваат највисоките стандарди.  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...