0086-021-51698303
EN
сите категории

Луксузна свеќа со мирис на црно стакло LED

Луксузна свеќа со мирис на црно стакло LED

Краток опис:

• ЕДИНСТВЕН ДИЗАЈН - Нашата луксузна свеќа со мирис на црно стакло со LED е толку уникатна и долготрајна, што сигурно ќе биде хит во вашиот дом или бизнис.

• ЧИС - 100% чист домашен восок од соја - ослободен од пестициди, хербициди, не е ГМО и кошер сертифициран.

• ENИВОТНА СРЕДИНА - Обновливи и биоразградливи со употреба на состојки со највисок квалитет.

• БЕСПЛАТНО-Нафта, дланка, парафински нуспроизводи, бои, адитиви, фталати, парабени, пестициди и хербициди, обезбедувајќи ...

 • Мин.Последна количина: 500 парче / парчиња
 • Набавка Способност: 10000 парче / парчиња неделно
 • Пристаниште: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, T / T
 • Производ детали

  Број на предмет: ODMF17-040833

  големина на кутија: L9 * W9 * H10cm         

  Тежина: 0.43kg

  Вклучувајќи: 1 парче држач за свеќи од црно стакло (D7.3*H8cm) со галванизација (сребро) и ласерско печатење и 100% парафински восок, тежина на восок 160g со 3% мирис.

  Пакет: 350 гр хартиена кутија со хартиена влошка.   Контактирајте нѐ

  Поврзани производи

  телефон Е-пошта