Луксузен сребрен миризлива свеќа

Луксузен сребрен миризлива свеќа

Краток опис:

• Уникатен дизајн – OurLuxurious Сребрена миризлива свеќа е толку уникатна и долготрајни, тоа сигурно ќе биде хит во вашиот дом или бизнис. • PURE – 100% Чиста Во земјата расте соја восок – Ослободени од пестициди, хербициди, е не-ГМО и Кошер сертифициран. • ЖИВОТНА СРЕДИНА – обновливите извори на & Биоразградлив користење на состојки од највисок квалитет. • БЕЗ – нафта, Palm, Парафин нуспроизводи, бои, адитиви, фталати, parabens, Пестициди и хербициди, обезбедување на чиста, ...

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот

  ODMF15-040112

  • Уникатен дизајн – OurLuxurious Сребрена миризлива свеќа е толку уникатна и долготрајни, тоа сигурно ќе биде хит во вашиот дом или бизнис.
  • PURE – 100% Чиста Во земјата расте соја восок – Ослободени од пестициди, хербициди, е не-ГМО и Кошер сертифициран.
  • ЖИВОТНА СРЕДИНА – обновливите извори на & Биоразградлив користење на состојки од највисок квалитет.
  • БЕЗ – нафта, Palm, Парафин нуспроизводи, бои, адитиви, фталати, parabens, Пестициди и хербициди, обезбедување на чиста, оптимална уште горат.
  • рачно изработени – Нашите свеќи се рачно изработени и рачно истури. Ние се обезбеди сите наши компоненти се извори и одговорно ги исполнуваат највисоките стандарди.

  миризлива свеќа
  миризлива свеќа историја
  миризлива свеќа nz
  миризлива свеќа бременоста
  миризлива свеќа производство
  миризлива свеќа во собата
  миризлива свеќа во собата diptyque
  миризливи свеќи Хонг Конг
  миризливи свеќи Мелбурн централната
  миризливи свеќи со прстени

  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...