Луксузни рачно изработени трска дифузор

Луксузни рачно изработени трска дифузор

Краток опис:

Составена од висок квалитет дизајниран стакло со елегантен дрвени стап, малку нешто се додава за да го разубават. Сите chando мириси се достапни во refills, повторно да или промена на мирис како вашиот избор. Тоа е зајакната во својата убава амбалажа , одлична за подарок за пријатели, семејството или бизнис соработници за секоја прилика.

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот

  ODMF17-032022

  "Квалитетот ни нашата култура” 90% свеќа и производство дифузор опрема ни важно од Јапонија и Германија.
  "Време е злато” за вас и за нас, имаме professinnal тимска работа кои може да прави убав квалитет во кратко време.

  Најдобро е еден од лидер на пазарот за frangrance поврзани дифузор производи бизнис во Кина од 1997 година, како свеќа и diffuser.with нашите 5 фабрики 1000 работници, а повеќе од 30000 дизајни

  Мирис: 30000 Миризлив мирис за да го изберете
  материјал: керамика, дрво, цемент, итн,
  Стил: ние може да обезбеди ексклузивен дизајн само за вас

  Ако си заинтересиран, ве молиме оставете порака за мене што е можно поскоро. Ние можеме да ви даде на најновите стил  арома сет дифузор подарок
  свеќа и дифузор сетови
  свеќа и трска поставува дифузор
  свеќа поставува
  дифузор сетови
  трска дифузор сетови

  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...