Најдобро дизајн & Производство копродукции, Ltd. е професионална компанија, за да се произведе Арома Diffuser, Рид дифузер, миризлива свеќа, масло режач, мирис светилка, автомобил освежувач, соба Спреј, кесичката, керамички Васе, Стаклено шише и декоративни додатоци за многу години, ние се наоѓа во Шангај, со удобен транспорт и богатите ресурси. Нашата фирма располага 3,886 квадратни метри, има професионални капацитети како што се стареење тестирање на собата за арома дифузор, Вакуум машина за испитување за течни. Нашите капацитети вклучувајќи еден ден: 4,200 поставува Арома Diffuser;

Прочитај повеќе

Нови пристигнувања

контактни

Анкетнатаза Ценовникот

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

НајновиВести

  • 2018 борби

    Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

    денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...