Висококвалитетен етерични масла дифузер силика гел Електрични Арома Diffuser Арома на воздухот дифузер

Висококвалитетен етерични масла дифузер силика гел Електрични Арома Diffuser Арома на воздухот дифузер

Краток опис:

Точка бр.:ODMF16-032412 Box Големина:L10.6 * W10.6 * H17.3cm Тежина:0.59кг моќ: 12W вода:60ml Влезен напон:100-240V, 50Hz / 60Hz Излезен напон:24V Вклучувајќи: 1PC силика гел ладовина(D9.7 * H15.6cm),1компјутер адаптер, 1компјутер мерење чаша, 1компјутер А4 настава големина лист. пакет: 3 Слој  брановидни кутија со вметнете хартија 12pcs / внатрешниот кутија / 24pcs / ЦТН / 46 * 38 * 38cm / 0.067cbm / N.W. / G.W.:9.6kg / 11.5kg MOQ:1000 поставува ФОБ ШАНГАЈ USD12.99 / set OEM услугата може да биде прилагодено Испорака UPS / DHL / ЕМС / ТНТ / ФЕДЕКС, Со морето .Со Дел воздух ...

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот

  Точка бр.:ODMF16-032412

  кутија Големина:L10.6 * W10.6 * H17.3cm

  Тежина:0.59килограм

  моќ: 12W

  вода:60ml

  влезен напон:100-240V, 50Hz / 60 Hz

  излезен напон:24V

  Вклучувајќи:

  1PC силика гел ладовина(D9.7 * H15.6cm),1компјутер адаптер, 1компјутер мерење чаша, 1компјутер А4 настава големина лист.

  пакет: 3 Слој  брановидни кутија со вметнете хартија

  12компјутери / внатрешната кутија / 24pcs / ЦТН / 46 * 38 * 38cm / 0.067cbm / N.W. / G.W.:9.6kg / 11.5kg

  MOQ:1000 сетови

  ФОБ ШАНГАЈ USD12.99 / сет

  OEM Сервис може биде кориснички
  Испорака UPS-от / DHL / ЕМС / ТНТ / ФЕДЕКС, Со морето .Со воздух
  испорака време 45-65 дена по потврдена нарачка.

  рок на плаќање:40% депозит и избалансиран по факс документ од страна на ТТ.

  Контактирајте не

  lucy@outstandingdm.com

  телефон: 86-21-54726713

  Mobile: 00 86-18621693186

  Fax: 86-21-5169 8306  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...