Виси дифузер за автомобил

Виси дифузер за автомобил

Краток опис:

Не ltem: ODMF17-061203-2 Box Големина: L6.8 W4 * * H10cm Тежина:0.04kg Вклучувајќи: 1компјутер метал автомобил парфем(D3.6 * H29.3mm) Миризлива со керамички мушка во пакет:350картонска кутија g со ПВЦ прозорци

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот

  Не ltem: ODMF17-061203-2
  кутија Големина: L6.8 W4 * * H10cm
  Тежина:0.04килограм
  Вклучувајќи:
  1компјутер метал автомобил парфем(D3.6 * H29.3mm) со мирисни керамички перла внатре
  пакет:350картонска кутија g со ПВЦ прозорци  автомобил дифузор
  масло дифузор автомобил Суштинско
  hangging автомобил дифузор

  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...