Стакло бело стакло Електрични етерични масла дифузер

Стакло бело стакло Електрични етерични масла дифузер

Краток опис:

Уживајте the крајната ароматерапијата Искуство со the  различни Fragrance злато Ultrasonic Ароматерапија Diffuser.Add вода и неколку капки of од сумириснско значење наултразвучно;to веднаш scнаnt up the соба. Ultrasonic вибрдоции to создаде пофини магла. исто така, работа како a овлажнител. 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња неделно
 • Порт: Шангај /Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот

  Уживајте the крајната ароматерапијата Искуство со the  различни Fragrance злато ултразвучно Ароматерапија Diffuser.Add вода и неколку напки of&nbмирисд суштинско значење нафта to веднаш scent&nbдо;up the соба.

  ултразвучно вибрации до создаде пофини магла. исто така, работа како на овлажнител. автоматски затвори исклучување кога ниско вода.

   

  кутија големина:L14.5 * W14.5 * H25cm 

  Тежина:0.49килограм

  моќ: 12Wwater:60ml

  влезен напон:100-240V, 50Hz / 60 Hz

  излезен напон:24V

  Вклучувајќи:1компјутер  стакло shadeD9.2 * H12.6cm) со decal,1компјутер адаптер, 1компјутер мерење чаша, 1компјутер настава книга.

  пакет: уметност хартија брановидни кутија со вметнете хартија  најдобрите етерични масла да се користи во дифузор
  етерични масла да се користи во дифузор

  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...