Стакло масло светилка

Стакло масло светилка

Краток опис:

Најдобро е еден од лидер на пазарот за frangrance производи поврзани со дифузер  бизнис во Кина од 1999 година, со нашите 3 фабрики 500 работници, а повеќе од 30000 дизајни 1. "Квалитетот ни нашата култура” 90% на опрема за производство на стакло ни важно од Јапонија и Германија. 2."Со нас вашите пари безбедно” целосна наплата во случај на лош квалитет или испорака временско задоцнување. ние, исто така, може да accpet исплата преку PayPal. 3."Времето е злато” за вас и за нас, имаме professinnal тим ...

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот

  Најдобро е еден од лидер на пазарот за frangrance производи поврзани со дифузер  бизнис во Кина од 1999 година, wо нашите 3 фабрики 500 работници, а повеќе од 30000 дизајни
  1."Квалитетот ни нашата култура” 90% на опрема за производство на стакло ни важно од Јапонија и Германија.
  2."Со нас вашите пари безбедно” целосна наплата во случај на лош квалитет или испорака временско задоцнување. ние, исто така, може да accpet исплата преку PayPal.
  3."Времето е злато” за вас и за нас, имаме professinnal тимска работа кои може да прави убав квалитет во кратко време.
  4."Квалитетот е душата на претпријатието” имавме чест да се служи (  САД-Sparoom, Daydreameer, во Европа, како што се Lampeberger, Естебан. во Австралија ,самрак… )
  Ако сакате да повеќе , примерок cacn се ​​испраќаат на барање. сите примерок може да се прилагоди за вас


  од суштинско значење светилка
  ламба на масло
  единствена светилка

  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...