Стакло Дома Декорација Ultrosonic етерични масла мириси Арома Diffuser

Стакло Дома Декорација Ultrosonic етерични масла мириси Арома Diffuser

Краток опис:

убава форма, поставен дизајн, Единствен чувство, Заслужуваат! Accepet OEM / ODM

Уживаат во крајна искуство ароматерапијата со  Различни мириси злато Ултразвучно Ароматерапијата Diffuser. 

 

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот

  убава форма, поставен дизајн, Единствен чувство, Заслужуваат!

  Уживаат во крајна искуство ароматерапијата со  Различни мириси злато Ултразвучно Ароматерапијата Diffuser.

  точка no.:ODM17-070421-2

  кутија Големина:L17.2 * W17.2 * H25.2cm

  Тежина:0.78kgpower: 12

  Wwater:120ml

  влезен напон:100-240V, 50Hz / 60 Hz

  излезен напон:24V

  Вклучувајќи:1компјутер уметност стакло форма(D13.9 * H20.35cm),1компјутер адаптер, 1компјутер мерење чаша, 1компјутер А4 настава големина лист.

  пакет: 3 Слој  брановидни кутија со вметнете хартија  електрични арома дифузор
  електрични арома дифузор воздух ароматерапијата етерични масла дифузор воздух овлажнител
  електрични арома дифузор eBay
  електрични арома дифузор онлајн
  електрични арома дифузер на големо

  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...